• دوشنبه،03 اردیبهشت 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 206
    کد: 116576
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۱۸

    عناوین مطالعاتی و بودجه سال 1396 اصلاح و تایید شد

    باید نگاه فرابخشی در کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و عدم موازی کاری در تعیین عناوین مطالعات و توجه به مطالعات نیازسنجی در مطالعات پایه طرح‌ها لحاظ شود
    عناوین مطالعاتی و بودجه سال 1396 اصلاح و تایید شد

    معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد از اصلاح و تایید عناوین مطالعاتی سال 1396 به همراه بودجه به تفکیک هر حوزه تخصصی خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، موسی شربتدار در حاشیه نهمین جلسه کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و تعالی گفت: به منظور بررسی عناوین مطالعات سال 1396 جلساتی با حضور اعضای کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و تعالی، مدیران و کارشناسان حوزه‌های تخصصی برگزار شد.
    وی عنوان کرد: در ابتدا پیشینه تهیه و تدوین برنامه مطالعات در سال‌های گذشته ارائه و سپس خلاصه گزارش عناوین مطالعات پیشنهادی سال 1396 به جلسه ارائه شد.
    شربتدار با بیان سیاست‌های کلی تنظیم و تدوین طرح‌های مطالعاتی سال آتی افزود: باید نگاه فرابخشی در کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و عدم موازی کاری در تعیین عناوین مطالعات و توجه به مطالعات نیازسنجی در مطالعات پایه طرح‌ها لحاظ شود.
    وی در ادامه بیان کرد: همچنین اعضای جلسه در خصوص کلیات و نحوه تدوین عناوین مطالعات، نظرات و پیشنهاداتی را ارائه کردند.
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: لزوم تعریف همزمان سایر مطالعات پشتیبان پروژه به هنگام تعریف مطالعات جهت صرفه‌جویی در هزینه‌ها، لزوم تعریف دقیق و جامع عناوین مطالعاتی و پرهیز از کلی‌گویی، به منظور کارآمدسازی مطالعات، در نظر گرفتن نیازسنجی و امکان سنجی پیش از سایر فازهای مطالعاتی از جمله نظرات و پیشنهادات اعضای این جلسه در خصوص کلیات و نحوه تدوین عناوین مطالعات بوده است.
    شربتدار ادامه داد: نقش نظارتی طرح‌های حوزه تفویض کننده، پس از تفویض یک عنوان مطالعاتی از یک حوزه به حوزه دیگر، در زمان تحویل‌گیری و تخصیص بودجه با جنس و ماموریت معاونت با توجه به متفاوت بودن سهم فعالیت اجرایی و مطالعاتی در هر معاونت از دیگر نظرات و پیشنهادات اعضای این جلسه در خصوص کلیات و نحوه تدوین عناوین مطالعات بوده است.
    وی در پایان اظهار کرد: در پایان نهمین جلسه کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و تعالی، عناوین مطالعاتی سال 1396 به همراه بودجه به تفکیک هر حوزه تخصصی پس از بررسی و اصلاح تایید شد.

    تعداد بازدید: 206
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد