• پنج شنبه،31 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 101
    کد: 120681
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۰۵

    کسب مقام تجربه برتر در اجرای نظام مدیریت کیفیت توسط شهرداری مشهد

    معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد از کسب مقام تجربه برتر شهرداری مشهد در اجرای نظام مدیریت کیفیت در نخستین «همایش ملی بهبود در سیستم‌های مدیریت شهری» در بین کلانشهرهای کشور خبر داد.
    کسب مقام تجربه برتر در اجرای نظام مدیریت کیفیت توسط شهرداری مشهد

     به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی، موسی شربتدار گفت: شهرداری مشهد موفق به کسب مقام تجربه برتر در اجرای نظام مدیریت کیفیت در نخستین «همایش ملی بهبود در سیستم‌های مدیریت شهری» در محورهای ساختار سازمانی فرآیند محور و باز طراحی ساختار سازمان‌های مدیریت شهری، رهبری تغییر در پروژه‌های باز طراحی فرآیندهای حوزه مدیریت شهری و مدل‌ها و روش‌های پایش و ارزیابی بلوغ و عملکرد فرآیندها در مدیریت شهری شده است.
    وی عنوان کرد: این معاونت در نظر دارد که فعالیت‌های آتی نظام مدیریت کیفیت شهرداری مشهد را با اهتمام بیشتر، به جهت ارتقاء سطح بهره‌وری و خدمات‌رسانی حداکثری به زائران و مجاوران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) استمرار بخشد.
    شربتدار افزود: در ان راستا مدیریت بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد، به تبیین تجارب اجرایی شهرداری مشهد در خصوص نظام مدیریت کیفیت در سالهای اخیر پرداخته است.
    وی اضافه کرد: همچنین این مدیریت، به جهت اجرایی کردن انطباق ساختار با فرایند، تجربیات خود را در اختیار سایر کلانشهرها قرار داده است.
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد ابراز کرد: نخستین «همایش ملی بهبود در سیستم‌های مدیریت شهری» به همت معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران برگزار شد.
    شربتدار تاکید کرد: همایش بهبود در سیستم‌های مدیریت شهری که به همت شهرداری تهران بنیان نهاده شده در پی آن است که با استفاده از تجارب خبرگان، صاحب‌نظران و مدیران شهری تجربه‌ها، درس آموخته‌ها، روش‌ها و ابزارهای بهبود در سیستم‌های مدیریت شهری را به اشتراک‌ گذاشته و از این طریق امکان رشد و تعالی سیستم‌های مدیریـت شهری در ایران را فراهم آورد.
    وی خاطر نشان کرد: بی‌شک اثربخشی این همایش وابسته به مشارکت جمعی و فعال خبرگان و مدیران حوزه مدیریت شهری و همراهی مراکز علمی و دانشگاهی است.

    تعداد بازدید: 101
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد