• دوشنبه،07 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 324
    کد: 128176
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۱۶

    ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان پرسنل شهرداری مشهد الکترونیکی شد

    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از الکترونیکی شدن ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان پرسنل شهرداری مشهد خبر داد.
    ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان پرسنل شهرداری مشهد الکترونیکی شد

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجاییان گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان در حوزه رفاه، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برآن شد تا بنا به سفارش معاونت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه جهت تسریع در انجام ثبت‌نام، نظارت به هنگام و ایجاد شفافیت، مکانیزه کردن ثبت‌نام را پیگیری کند.
    وی خاطرنشان کرد: در همین راستا سامانه ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان شهرداری طراحی، تولید و راه‌اندازی شد و انجام ثبت‌نام از حالت دستی به سیستمی ارتقاء یافت.
    رجاییان افزود: با استقرار این سامانه، پرسنل شهرداری مشهد در ستاد، مناطق و سازمان‌ها با انواع قرارداد تحت پوشش می‌توانند به صورت الکترونیکی مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.
    وی ابراز کرد: پرسنل با وارد کردن اطلاعات خود و افراد تحت تکفل خود براساس فرم قراردادی خود، تأییدیه رابطان رفاهی و درمانگاه شهرداری را اخذ ‌کنند و پس از آن تحت پوشش خدمات تکمیل درمان قرار ‌گیرند.
    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ادامه داد: با انجام این کار، پذیرش آنان در درمانگاه‌های شماره یک و دو شهرداری به صورت رایگان بوده و سایر هزینه‌های پرداختی در سایر مراکز درمانی نیز بر حسب تعهدات قابل پرداخت خواهد بود.
    رجاییان عنوان کرد: پرسنل شهرداری می‌توانند بنا بر تاریخ اعلام شده در سایت خدمت، برای ثبت نام به سامانه www.hrm.mashhad.ir//refah مراجعه کنند.
    گفتنی است پس از طراحی، تولید و بهره‌برداری آزمایشی از این سامانه، جلسه آموزشی ویژه 68 رابط حوزه‌های خدمتی شهرداری مشهد در سوم خرداد امسال برگزار شده است.

    تعداد بازدید: 324
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد