• دوشنبه،07 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 69
    کد: 128486
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۲۱

    نخستین جلسه کمیته تجدید نظر نظام پیشنهادهای شهرداری مشهد برگزار شد

    مدیر بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد از برگزاری نخستین جلسه کمیته تجدید نظر نظام پیشنهادها خبر داد.
    نخستین جلسه کمیته تجدید نظر نظام پیشنهادهای شهرداری مشهد برگزار شد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، اسماعیل سقاب اصفهانی عنوان کرد: در جهت رفع تعارض و بررسی اعتراضات میان کمیسیون‌ها، کمیته‌ها و پیشنهاد دهنده‌ها کمیته‌ای تحت عنوان کمیته تجدید نظر پیشنهادها در شهرداری مشهد شکل گرفت.
    وی خاطر نشان کرد: نخستین جلسه با حضور تمامی اعضاء کمیته در دفتر مدیریت بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد برگزار شد.
    سقاب اصفهانی ابراز کرد: رسیدگی به اعتراضات دوم پیشنهاددهندگان و رسیدگی به اعتراضات پیشنهاد دهندگان نسبت به بررسی تصمیمات و نظرات کمیسیون‌ها وکمیته‌ها و در جهت کمک به رفع تعارض و بررسی اعتراضات پیشنهاددهندگان از جمله رسالت‌های این کمیته به شمار می‌آیند.
    وی خاطرنشان کرد: در نخستین جلسه از کمیته تجدید نظر ، 10 مورد اعتراض و درخواست مورد ارزیابی و بررسی مجدد قرار گرفت که یکی از این پیشنهادها مربوط به سال 84 بوده است.
    مشاور عالی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد ادامه داد: هم‌اکنون 42 کمیسیون نظام پیشنهادها در مجموعه‌های مختلف شهرداری مشهد فعال است که 24 مورد از این موارد از اوایل سال جاری فعال شده‌اند به طوری که تعداد این کمیته‌ها تا اوایل سال جاری 18 کمیسیون/ کمیته بوده که به 42 مورد ارتقاء یافته است.
    سقاب اصفهانی بیان کرد: ترجیح خرید محصولات داخلی به محصولات خارجی، نصب دوربین مدار بسته در انبارهای شهرداری اداره مهندسی نظارت بر ساخت و سازها، ارسال پیامک در هنگام خرید بلیت در پایانه‌های مسافربری از جمله پیشنهادهایی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
    گفتنی است براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد و ابلاغ معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد، اسماعیل سقاب اصفهانی به عنوان رئیس، جعفر احمدی به عنوان نایب رئیس، زهرا گل شیخی دبیر و حامد زمانیان و یعقوبی به عنوان اعضای کمیته تجدید نظر معرفی شدند.

    تعداد بازدید: 69
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد