• پنج شنبه،31 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 42
    کد: 130496
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۰

    اجرای فاز پایلوت تجهیز 200 دستگاه تاکسی به سیستم من‌ کارت تا یک ماه آینده

    مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اجرای فاز پایلوت تجهیز 200 دستگاه تاکسی به سیستم من کارت تا یک ماه آینده خبر داد.
    اجرای فاز پایلوت تجهیز 200 دستگاه تاکسی به سیستم من‌ کارت تا یک ماه آینده

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجائیان در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع گزارش عملکرد 4 ساله حوزه برنامه‌ریزی و توسعه شهری برگزار شد، عنوان کرد: با توجه به اینکه تاکسی حریم خصوصی تاکسیرانان است و امکان نصب من کارت و استفاده از آن امکان‌پذیر نبوده است، ما از روشهای انگیزشی برای این کار بهره برده‌ایم که در این راستا روش‌هایی تدوین شد.
    وی خاطر نشان کرد: از ابتدای خردادماه جاری قرارداد نصب سیستم من‌ کارت برای 200 دستگاه تاکسی از خطوط خطی، گردشی، بی سیم و مبادی ورودی با 15 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری منعقد شده که بهره‌برداری از فاز پایلوت آن را تا یک ماه آینده اجرایی می‌کنیم.
    نصب 50 دکل مخابراتی ساماندهی شده طی 6 ماه
    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ادامه داد: درحال حاضر، 1100 دکل مخابراتی در سطح شهر مشهد وجود دارد که باید طی بازه زمانی 4 ساله به یک سوم کاهش یابد.
    رجائیان ابراز کرد: در این راستا و بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، در سال اول قرار داد که از دی ماه سال 95 تا دی ماه سال 96 است، توانسته‌ایم 50 دکل مخابراتی را ساماندهی و زیباسازی کنیم.
    به گفته وی، هر دکل تجمیع یافته قابلیت میزبانی برای 6 اپراتور تلفن همراه را دارد.
    شهرداری مشهد تنها شهرداری در کشور که ساختار محور اداره می‌شود
    مدیر بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد نیز در این نشست گفت: برگزاری بخشی از دوره‌های آموزشی شهرداری مشهد در قالب نیازسنجی 10 ساله تدوین و سپس به روز رسانی می‌شود.
    اسماعیل سقاب اصفهانی اظهار کرد: در این راستا شهرداری مشهد به دنبال اساتیدی است که تجربه اجرایی خوبی را داشته باشند تا مشکلات اجرایی این مجموعه حل گردد.
    وی با اشاره به انتخاب برانکوویج به عنوان استاد برای آموزش پرسنل شهرداری افزود: با توجه به سفر وی به شهر مشهد، ما این فرصت را غنیمت دانستیم تا یک کارگاه آموزشی با موضوع «رفع اثر بخش تعارضات کادر تیمی» برای مدیران با حضور برانکوویچ برگزار کنیم که مقدمات آن در حال انجام است.
    وی ابراز کرد: همچنین وزارت کشور در سال 86، حدود 4 هزار و 441 پست مصوب را بادر نظر گرفتن سازمان آتش‌نشانی برای شهرداری مشهد ابلاغ کرد که حدود 5 هزار و 340 پست مصوب دیگر به این تعداد اضافه شده است.
    مدیر بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد افزود: در ساختار جدید تشکیلاتی شهرداری مشهد، تعداد پست‌های مدیریتی و سرپرستی کاهش یافته است ضمن اینکه می‌توان گفت شهرداری مشهد اولین شهرداری در کل کشور است که ساختار محور اداره می‌شود.

    تعداد بازدید: 42
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد