• بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 80
    کد: 131320
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

    تقدیر از معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری در جلسه علنی شورای اسلامی شهر

    کسب این تندیس حاصل یک کار گروهی بین مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در این دوره و دوره گذشته بود.
    تقدیر از معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری در جلسه علنی شورای اسلامی شهر

    شورای اسلامی شهر از معاون برنامه‌ریزی و توسعه برای کسب تندیس نقره‌ای جایزه ملی بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد توسط شهرداری مشهد تقدیر کرد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر در یکصدو هشتاد و دومین جلسه علنی خود از معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری جهت کسب تندیس نقره‌ای جایزه ملی بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد توسط شهرداری مشهد تقدیر کردند.
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد مقدس در این باره گفت: برنامه‌ریزی عملیاتی 1ز 10 سال قبل در کشور اجرایی شده و شهرداری مشهد نیز اقدامات خوبی را در این راستا انجام داده است.
    موسی شربتدار ادامه داد: این مهم از دوره گذشته مدیریت شهری در شهرداری مشهد آغاز شده بود که ما نیز این راه را ادامه دادیم.
    وی با اشاره به اینکه هیچ‌کدام از شرکت کنندگان در هشتمین کنفرانس بین‌المللی بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد موفق به دریافت تندیس طلایی نشدند، اضافه کرد: فقط 4 دستگاه توانستند که تندیس نقره‌ای را کسب نمایند که 3 دستگاه دولتی بود و تنها شهرداری مشهد به عنوان تنها بخش خصوصی و تنها شهرداری کشور توانست موفق به کسب تندیس نقره‌ای گردد.
    شربتدار با اشاره به اینکه در هیچ کجای کشور هنوز بودجه عملیاتی وجود ندارد، تاکید کرد: کسب این تندیس حاصل یک کار گروهی بین مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در این دوره و دوره گذشته بود.

    تعداد بازدید: 80
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد