• بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 55
    کد: 133099
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۱۸

    انعکاس صحیح اخبار و شفافیت از ارکان مهم خبرنگاری است

    انعکاس صحیح اخبار و شفافیت از ارکان مهم خبرنگاری است درجمع کارکنان اداره رسانه شهرداری
    انعکاس صحیح اخبار و شفافیت از ارکان مهم خبرنگاری است

    معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد گفت: روابط عمومی‌ها آیینه سازمان‌ها هستند، که خوشبختانه شما آیینه‌های خوبی برای مجموعه شهرداری بوده‌اید، چرا که در مدت کاری خود اخبار را به درستی و صحت انتقال داده‌اید.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، موسی شربتدار ضمن حضور در اداره رسانه و تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و کارشناسان این حوزه عنوان کرد: کار خبرنگاری کار سهل و ممتنعی است که ضمن سختی آن، از حساسیت زیادی برخوردار است.
    وی بیان کرد: همچنین کار خبرنگاری دارای ظرافت‌های خاص به خود است و خلاف ظاهر آن که کاری شیک و با کلاس است، کار بسیار دشواری است.
    شربتدار افزود: بنابراین خبرنگاران باید با ذکاوت و دقت مطالب را دریافت و آن را به درستی منتشر کنند، تا ضمن حفظ جذابیت آن، رنجیده خاطری را به همراه نداشته باشد.
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد اظهار کرد: روابط عمومی‌ها آیینه سازمان‌ها هستند، که خوشبختانه شما آیینه‌های خوبی برای مجموعه شهرداری بوده‌اید، چرا که در مدت کاری خود اخبار را به درستی و صحت انتقال داده‌اید.
    شربتدار خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه انعکاس و شفافیت و حفظ امنیت و درستی مسائل مهمی در کار گزارشگری هستند، لذا امیدواریم شفافیت، انعکاس و همدلی شما روز به روز افزون‌تر شود.

    تعداد بازدید: 55
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد