• دوشنبه،07 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 59
    کد: 133754
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۲۶

    راه‌اندازی باشگاه شهروندی در آینده‌ای نزدیک در شهرداری مشهد

    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از راه‌اندازی باشگاه شهروندی در آینده‌ای نزدیک توسط این مجموعه خبر داد.
    راه‌اندازی باشگاه شهروندی در آینده‌ای نزدیک در شهرداری مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجاییان در آیین رونمایی از سامانه شورایاوران که به همت گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد در محل تالار شهر برگزار شده بود، با اشاره به تاثیر مشارکت مردم در ابعاد مختلف مدیریت شهری اظهار داشت: رونمایی از سامانه شورایاوران یکی از مهم‌ترین وکاربردی‌ترین اقدامات برای افزایش مشارکت‌های شهروندی است که باید به آن توجهی ویژه و مضاعف شود.
    وی ادامه داد: در مجموعه شهرداری مشهد، سامانه‌های مختلفی همچون سامانه موبایلی 137 و نظام پیشنهادات راه‌اندازی شده که هر کدام کارکردهای خاص خود را داشته و تاکنون منشا آثار خیر زیادی نیز شده است.
    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با تقدیر از مجموعه گروه مشاوران جوان شهرداری عنوان کرد: در تلاش هستیم برای یکپارچه‌سازی بسیاری از تعاملات شهروندی با مجموعه مدیریت شهری، باشگاهی را تحت عنوان باشگاه شهروندی راه اندازی کنیم.
    وی خاطرنشان کرد: با این اقدام، شهرداری مشهد به عنوان نخستین شهرداری کشور که در راستای مدیریت و حمایت از شهروندان خود گام برداشته است معرفی خواهد شد.

    تعداد بازدید: 59
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد