• بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 49
    کد: 140135
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۲

    برگزاری دوره‌های آموزشی سامانه‌های کنترل پروژه و مبصا

    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: اولین دوره کارگاه‌های آموزشی کنترل پروژه با رویکرد مدیریت شهری ویژه تأمین‌کنندگان (شامل پیمانکاران، مشاوران و فروشندگان) شهرداری مشهد مقدس برگزار شد.
    برگزاری دوره‌های آموزشی سامانه‌های کنترل پروژه و مبصا

    شهریار آل شیخ در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس اظهار کرد: مدیریت برنامه‌وبودجه مسئولیت ساماندهی تأمین‌کنندگان شهرداری مشهد را بر عهده دارد و دبیرخانه تائید صلاحیت تأمین‌کنندگان در این مدیریت فعال است.
    وی افزود: کلیه افراد حقیقی و حقوقی که می‌خواهند با شهرداری قراردادی منعقد کرده و کاری انجام دهند باید در سامانه تأمین‌کنندگان شهرداری مشهد (به آدرس vendor.mashhad.ir)، مستقر در مدیریت برنامه‌وبودجه ثبت‌نام و بعد از بارگذاری مدارک مورد نیاز و صحت سنجی آن‌ها توسط دبیرخانه مربوطه، تائید شوند.
    آل شیخ بیان کرد: ملاک و معیار تائید آن‌ها و فرآیندی که باید طی کنند در آیین‌نامه‌ای به نام صلاحیت و توان‌سنجی فنی و ارجاع کار به تأمین‌کنندگان شهرداری مشهد توسط شورای اسلامی مشهد به تصویب رسیده و مورد تائید فرمانداری قرار گرفته و برای اجرا نیز ابلاغ شده است.
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس با اشاره به امتیازدهی به تأمین‌کنندگان اظهار کرد: برای وضعیت کیفی مدیریت پروژه 20 امتیاز از 100 امتیاز در نظر گرفته شده و 2 امتیاز از این 20 امتیاز مربوط به گذراندن کلاس کنترل پروژه با رویکرد مدیریت شهری است.
    آل شیخ خاطرنشان کرد: در این راستا اولین دوره کارگاه‌های آموزشی کنترل پروژه با رویکرد مدیریت شهری ویژه تأمین‌کنندگان شهرداری مشهد مقدس در محل موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوری شهرداری‌های خراسان رضوی با نظارت دبیرخانه کمیته تائید صلاحیت تأمین‌کنندگان شهرداری به‌صورت عملی و نظری برگزار شد.
    به گفته وی، این دوره‌ها به مدت 8 ساعت در روزهای 3 و 4 آبان ماه برگزار شد، همچنین اولین دوره آموزشی با عنوان کارگاه آموزشی سامانه مبصا ویژه تأمین‌کنندگان شهرداری نیز برنامه‌ریزی شد که در روزهای 10 و 11 آبان ماه برگزار گردید.
    وی با بیان اینکه پیش‌بینی ما آموزش حدود 2 هزار تأمین‌کننده است، گفت: تأمین‌کنندگان برای ثبت‌نام به‌صورت غیرحضوری می‌توانند به لینک سامانه تأمین‌کنندگان مراجعه کرده و همچنین برای ثبت‌نام حضوری می‌توانند به موسسه مدنظر مراجعه نمایند.
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس در مورد هدف از برگزاری این کارگاه‌ها بیان کرد: هدف ما ارتقای دانش تأمین‌کننده و همچنین عدم سردرگمی در همکاری با شهرداری مشهد است از طرفی این اقدام در شفافیت‌سازی ارجاع کار به تأمین‌کنندگان نیز بسیار مؤثر خواهد بود.
    آل شیخ در پایان خاطرنشان کرد: این کلاس‌های آموزشی برای نخستین بار در شهرداری مشهد با این وسعت اجرا می‌شود و در کشور هم بین شهرداری‌ها چنین سامانه مدونی برای تأمین‌کنندگان وجود ندارد.

    تعداد بازدید: 49
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد