• سه شنبه،22 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 114
    کد: 140307
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

    دوره آموزشی سامانه مبصا ویژه پیمانکاران و مشاوران شهرداری مشهد برگزارشد

    معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی از برگزاری اولین دوره آموزشی سامانه مبصا ویژه پیمانکاران و مشاوران شهرداری مشهد خبر داد.
    دوره آموزشی سامانه مبصا ویژه پیمانکاران و مشاوران شهرداری مشهد برگزارشد

    به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی "شهریار آل شیخ " ضمن اعلام این خبر گفت : هدف از برگزاری این دوره ها افزایش سطح دانش فنی تأمین کنندگان شهرداری مشهد در فرآیند صورت وضعیت نویسی و همچنین رفع ابهام و تسهیل در روند کار ایشان با سامانه مبصا در شهرداری مشهد است.
    آل شیخ سرفصل های آموزشی ارایه شده در این دوره را شامل آموزش تئوری و کارگاه عملی به صورت گام به گام بیان کرد و افزود: این دوره ها قبلا نیز برای پرسنل سازمانها و مناطق شهرداری برگزار شده و به افراد گواهینامه مبصا نیز اعطا شده است.

    ایشان ضمن اشاره به جدی بودن برگزاری دوره های آموزشی این سامانه گفت : با توجه به حضور 20 شرکت کننده در هر دوره و ارایه گواهینامه مبصا که تاثیر مثبتی در افزایش نمره ارزیابی افراد دارد، امکاناتی فراهم شده تا حدود 4000 تأمین کننده شهرداری در این دوره ها شرکت نمایند.
    وی همچنین یادآور شد که : سامانه مبصا در راستای اهداف ایجاد شهر هوشمند و باهدف حذف کاغذ، گزارش گیری الکترونیکی و کوتاهی فرآیندهای متره ، برآورد و صورت وضعیت از سال 93 در شهرداری مشهد پیاده سازی شده و خوشبختانه تاکنون توانسته تا میزان زیادی در وقت، هزینه، تردد و استفاده از کاغذ صرفه جویی به عمل آورد. در حال حاضر این سامانه دارای 3100 کاربر از مناطق، سازمانها و شرکتهای تابعه شهرداری و تأمین کنندگان شهرداری می باشد .
    مفتخریم که سامانه مبصا دیگر یک سامانه بومی نیست و توانسته ایم فناوری و کیفیت آن را از مشهد به دیگر کلان شهرهای ایران همچون تهران -اصفهان- تبریز- رشت نیز انتقال دهیم.
    گفتنی است ثبت نام در دوره های آموزشی این سامانه دربخش اطلاعیه پرتال شهر مشهد به ادرس اینترنتی https:// vendor.mashhad.ir فعال هست .

    تعداد بازدید: 114
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد