• بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 32
    کد: 141884
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

    شهردار مشهد مقدس و مدیرعامل بانک پاسارگاد تفاهم نامه همکاری امضا کردند

    در مراسم رونمایی از کیف پول همراه از طریق سیم کارت ارتباط نزدیک، شهردار مشهد مقدس و مدیرعامل بانک پاسارگاد تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.
    شهردار مشهد مقدس و مدیرعامل بانک پاسارگاد تفاهم نامه همکاری امضا کردند

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت خرد در بستر تلفن همراه که با حضور مسوولان کشوری و شهری برگزار شد، تفاهم نامه همکاری شهرداری مشهد مقدس با یکی از بانک های خصوصی کشور به امضا رسید.
    این تفاهم نامه که به منظور اجرایی شدن پروژه کیف پول هوشمند تنظیم شده بود، به امضای تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد مقدس، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی، مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و باقر صمدی مدیرکل بازاریابی شرکت ایرانسل رسید.
    در این تفاهم نامه مشترک در راستای افزایش زمینه همکاری‌ها و توسعه پروژه کیف پول هوشمند به دیگر بخش‌های شهر هوشمند علاوه بر حمل و نقل عمومی تاکید شده است.
    با اجرایی شدن پروژه کیف پول همراه، شهروندان مشهدی از این پس می‌توانند با نصب اپلیکشن مورد نیاز، بهای خدمات شهری را از طریق تلفن همراه خود پرداخت کنند.

    تعداد بازدید: 32
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد