• بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 32
    کد: 141885
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

    «کیف پول شهروندی» اولین گام برای تحقق شهر هوشمند است

    شهردار مشهد مقدس گفت: سامانه پرداخت خرد در بستر تلفن همراه با عنوان «کیف پول شهروندی» اولین گام برای تحقق شهر هوشمند است.
    «کیف پول شهروندی» اولین گام برای تحقق شهر هوشمند است

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت خرد در بستر تلفن همراه (NFC) در ناوگان حمل و نقل عمومی که در تالار شهر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: حدود ۸۰ روز قبل که شورای شهر مشهد افتخار خادمی امام رضا(ع) را به من داد، تأکید کردم که مشهد باید شهری هوشمند باشد.
    وی ادامه داد: امروز با همکاری یکی از قوی‌ترین بانک‌ها و اپراتورهای کشور و همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نخستین گام را به سمت تحقق شهر هوشمند برداشتیم.
    شهردار مشهد با بیان‌ اینکه شهروندان بال دیگر شهر هوشمند هستند و درصورتی که آموزش نبینند، این اقدام به نتیجه نمی‌رسد، گفت: از افرادی که در این زمینه با ما همکاری داشتند درخواست می‌کنیم در آموزش شهروندان نیز ما را یاری کنند.
    تقی زاده خامسی بیان کرد: اگر آموزش‌های لازم به شهروندان در حوزه فناوری اطلاعات ارائه نشود، قطعا گام‌هایی که در این مسیر برداشته می‌شود، نتیجه‌ای در پی نخواهد داشت

    تعداد بازدید: 32
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد