• بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 33
    کد: 141887
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

    بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها برای توسعه و پیشرفت شهر مشهد

    استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه برای رشد و توسعه مشهد ظرفیت‌های بومی کفایت نمی‌کند، گفت: بخش‌های عمومی، فنی و علمی در حوزه فناوری اطلاعات باید در راستای تحقق این مهم مشارکت داشته باشند.
    بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها برای توسعه و پیشرفت شهر مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا رشیدیان در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت خرد در بستر موبایل (NFC) در ناوگان حمل و نقل عمومی که در تالار شهر مشهد برگزار شد، با تبریک میلاد باسعادت رسول اکرم(ص) و امام‌ جعفر صادق(ع)، اظهار کرد: حضور سالانه ۲۷ میلیون زائر در مشهد، این شهر را به شهری فراملی و بین‌المللی تبدیل کرده است.
    وی با بیان اینکه مشهد آیینه توانمندی‌های فرزندان این آب و خاک است، ادامه داد: بی‌تردید برای رشد و توسعه شهر مشهد ظرفیت‌های بومی کفایت نمی‌کند و باید از همه ظرفیت‌ها در این جهت بهره گرفته شود.
    استاندار خراسان رضوی افزود: برای توسعه شهر مشهد نیازمند همکاری و همراهی بخش‌های عمومی همچون بانک‌ها و بخش‌های فنی و علمی فعال در حوزه آی سی تی و فناوری اطلاعات هستیم.
    رشیدیان بیان کرد: امیدوارم، شهردار جدید مشهد مقدس و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بتوانند زیرساخت‌های بهتری را به منظور ارایه خدمات به زائران و‌ مجاوران فراهم کنند.

    تعداد بازدید: 33
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد