•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 53
   کد: 153220
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳

   فرآیند درخواست کالا به صورت الکترونیکی در شهرداری مشهد اجرایی شد

   مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد بر لزوم استفاده و ثبت و پیگیری فرم های درخواست کالا در سامانه سیبنا توسط کلیه پرسنل شهرداری تاکید کرد.
   فرآیند درخواست کالا به صورت الکترونیکی در شهرداری مشهد اجرایی شد

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، " جما ل حسن بارانی " ضمن اعلام این مطلب گفت : در دنیای پرمشغله امروزی اگر از ابزارهای به روز و فناوری های نوین جهت انجام امور استفاده نکنیم راه را به درستی نرفته ایم. در این بین تلاش ما برای استفاده کنندگان و کاربران مجموعه شهرداری از سامانه های الکترونیکی به ویژه " سامانه سیبنا " در مرحله اول کاهش هزینه ها و شفاف سازی کلیه فعالیت های مربوط به تخصیص بودجه است که در این راستا یکپارچه‌سازی، ایجاد نظام برنامه و بودجه مشارکتی، افزایش سلامت اداری، اجرای بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد از اهداف استقرار سامانه سیبنا در مجموعه مدیریت‌های شهرداری مشهد بوده است .
   وی در خصوص الکترونیکی شدن فرم های درخواست کالا ، مواد و ملزومات مصرفی و کالاهای اموالی پرسنل در کلیه مجموعه ههای مدیریتی شهرداری مشهد اظهار داشت : با این اقدام کارمندان به جای پرکردن فرمهای درخواست کالا به صورت دستی و کاغذی از فرمهایی که بدین منظور در سامانه سیبنا شهرداری مشهد تعبیه شده، استفاده خواهند کرد و همه امضاهای این فرم به صورت اتوماتیک از طریق گردش کاری سیستمی توسط مدیران مربوطه صورت گرفته و در نهایت به سیتم انبار برای انجام اقدامات لازم ارسال می‌شود.
   مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد در ادامه با اشاره به تبصره 33 شهرداری مشهد در خصوص هوشمند سازی سامانه مالی و برنامه های و حذف فرم های کاغذی و گردش دستی اظهار امیداوری کرد با همکاری کلیه کارمندان، شاهد اجرای دقیق و صحیح این فرآیند از شروع درخواست تا دریافت کالا از انبار بصورت الکترونیکی باشیم.

    

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما