•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 48
   کد: 153328
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

   اولویت بندی تهیه و به روز رسانی داده ها و نقشه های مکانی مرتبط با شهرداری مشهد خبر داد.

   مدیر آمارتحلیل و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از اولویت بندی تهیه و به روز رسانی داده ها و نقشه های مکانی مرتبط با شهرداری مشهد خبر داد.
   اولویت بندی تهیه و به روز رسانی داده ها و نقشه های مکانی مرتبط با شهرداری مشهد خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد " حسین عبدالله زاده " صبح امروز 24 خرداد ماه در جلسه نشست تخصصی مشترک با روسای برنامه ریزی و شهرسازی مناطق و سازمان ها که با حضور مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و جمعی از مدیران و کارشناسان شهرداری مشهد برگزار شد ضمن اشاره به اهمیت موضوع برنامه ریزی در ارزیابی عملکرد مجموعه های مدیریتی مناطق و سازمان ها اظهارداشت : توجه به نقاط اشتراک و افتراق مناطق و همچنین برنامه ریزی و تعیین شرح وظایف و چشم انداز هر منطقه دارای اهمیت ویژه ای است ، به همین جهت طرح برش منطقه ای توسط مدیریت برنامه بودجه در حال انجام است و طبق برنامه ریزی، در برنامه میان مدت با برش منطقه ای، چشم انداز هر یک از مناطق شهرداری مشهد در افق 1400 بیان شده است.
   وی درادامه خطاب به روسای برنامه ریزی مناطق و سازمان ها، بحث توسعه پایدار را جزو مهمترین مباحث شهرداریها مطرح کرد و گفت : امروز بحث شهرداریها بحث توسعه پایدار است و اولین گام در بحث برنامه ریزی بحث اقتصادی و در مرحله دوم بحث اجتماعی مطرح می شود و این که در این مرحله ما چگونه به تامین منابع آینده گان اندیشیده ایم. بحث سوم بحث زیست محیطی است، و توجه به این مسئله که چگونه از مضرات زیست محیطی جلوگیری و به بهبود وضعیت شهر کمک کرده ایم به همین جهت همکاری مناطق در بحث برنامه ریزی بسیار مهم و ارزشمند بوده و باید از تصمیم گیری های سلیقه ای پرهیز شود .
   مدیر آمارتحلیل و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد همچین بیان کرد: اطلاعات در شهرداری به دو نوع ثبتی و غیرثبتی تقسیم می شود که روش ثبتی اطلاعات از سامانه استخراج می شود و در روش غیرثبتی نیاز به همکاری روسای برنامه ریزی و گرفتن تصمیمات بهینه و نیز برگزاری دوره های آموزش تخصصی توسط مدیریت آمار برای نیروهای اداره برنامه ریزی مناطق می باشد .
   وی در خاتمه اولویت بندی تهیه و به روز رسانی داده ها و نقشه های مکانی مرتبط با شهرداری مشهد را مهم دانست و خاطر نشان کرد تا پایان سالجاری هفت گزارش تحلیل مکانی از سوی این مدیریت در اختیار مجموعه مدیریت ارشد شهرداری قرار خواهد گرفت .
   بنا بر این گزارش مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد نیز با اشاره به طرح جامع نظام پاسخگویی و پایش عملکرد شهرداری و معرفی اهداف مهم این طرح ضمن تاکید بر برگزاری و استمرار جلسات آموزشی و توجیهی کارشناسان برنامه ریزی مناطق با دفاتر پیشخوان گفت: دفاتر پیشخوان درگاه ورودی شهروند با شهرداری محسوب می شود و در این راستا همکاری و همراهی این دو مجموعه می تواند در ارتقاء رضایت شهروندان موثر باشد. زیرا یکی از راههای کوتاه کردن مسیر شهروندان ارایه اطلاعات به موقع ، صحیح به شهروندان و ایجاد حس اعتمادسازی نسبت به مجموعه شهرداری است

   تعداد بازدید: 48
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما