• سه شنبه،22 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 31
    کد: 154566
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

    تعامل شهرداری مشهد با پیام رسان گپ نقطه آغاز حرکت سایر شهرها جهت تعامل شهروندان با شهرداری در بستر پیام رسان های داخلی

    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد تعامل با پیام رسان گپ را نقطه آغاز حرکت سایر شهرهای کشور در عرصه تعامل شهروندان با شهرداری در بستر یام رسان های داخلی مطرح کرد.
    تعامل شهرداری مشهد با پیام رسان گپ نقطه آغاز حرکت سایر شهرها جهت تعامل شهروندان با شهرداری در بستر پیام رسان های داخلی

    به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد "محمد جواد رجائیان " صبح امروز در آیین رونمایی از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد در راستای ارایه خدمات شهر هوشمند بر بسترپیام رسان گپ که با حضور اصولی نماینده شورای اسلامی شهرمشهد، برکچی معاون حمل و نقل و آل شیخ معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و برخی از شهرداران مناطق و مدیران و کارشناسان ارشد شهرداری مشهد حضور داشتند ضمن ضمن خوش آمدگویی به مهمانان این جلسه اظهارداشت : بحث ارایه خدمات هوشمند شهروندی جزو دستور کارهای شهرداری مشهد است و ما به دنبال این بودیم که بستری را فراهم کنیم که سرویس های مختلفی که در حوزه خدمات هوشمند در شهرداری وجود دارد بتواند عرضه مطلوبی برای شهروندان داشته باشد و دسترسی سهل و مطلوبی را برای شهروندان فراهم کنیم .
    وی در خصوص استفاده از پیام رسان گپ و ارتباط شهرداری مشهد با این پیام رسان اظهارداشت : به منظور بررسی تعامل با پیام رسان های مختلف داخلی ، بسترهای مختلفی اعم از بستر های رسمی شهرداری و بسترهای فعالین فضای مجازی که رسانه های پرمخاطب فضای مجازی را شامل میشوند در نظر گرفته شد که یکی از این بسترها بستر پیام رسان هاست که همزمان ارتباط با شهروندان را در بسترمورد نظر فراهم کرده و خدمات را نیز بر بستر عرضه می نماید. در ارزیابی بین پیام رسان های کشور که توسط وزارت ارتباطات به رسمیت شناخته شده اند ، معدود مواردی امکان فنی برای عرضه خدمات شهرداری مشهد را داشتند.
    رجائیان تصریح کرد : در بررسی به عمل آمده، پیام رسان گپ با توجه به ویژگی های خاص و منحصر به فرد فنی که در حوزه پرداخت و ایجاد ساختارهای تعاملی با کاربر بهره مند بود، انتخاب شد.
    مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه این جلسه را نقطه آغازی برای رونق گرفتن تعاملات دیگر شهرها با پیام رسان های داخلی ، فعال و مطرح کشور به ویژه گپ مطرح کرد و اظهارداشت :
    امید است این جلسه آغازی برای رونق گرفتن این گونه تعاملات در این حوزه در کشور باشد و شاهد بروز نتایج این تعامل باشیم و همانگونکه که شهرداری مشهد در دیگر حوزه ها همواره پیشقدم بوده است این حرکت نیز به عنوان یک الگوی کشوری مورد استقبال سایر شهرهای کشور قرار گیرد.

     

    تعداد بازدید: 31
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد