• سه شنبه،22 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 53
    کد: 154573
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

    تفاهم نامه همکاری شهرداری مشهد با پیام رسان گپ یه پروژه مشهدی است

    مدیر پیام رسان داخلی گپ تفاهم نامه همکاری گپ با شهرداری مشهد را یک پروژه شهری مطرح کرد که طی بازه زمانی کوتاه در تهران و اصفهان نیز راه اندازی خواهد شد.
    تفاهم نامه همکاری شهرداری مشهد با پیام رسان گپ یه پروژه مشهدی است

     به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد " انجیدنی" صبح امروز در آیین رونمایی از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد که در سالن تالار شهدای شهرداری مشهد و با حضور معاونین حمل و نقل و برنامه ریزی ، مدیرعامل سازمان فاوا و جمعی از مدیران ارشد شهرداری مشهد و در راستای در راستای خدمات شهر هوشمند بر بستر گپ برگزار شد ضمن ابراز خرسندی از همکاری پیام رسان گپ با شهرداری مشهد اظهارداشت:خدا را شاکرم که این بخش از خدماتی که در حوزه شهر هوشمند و شهر الکترونیک بر بستر گپ شروع شود از شهر خودمان و با برکت امام رضا علیه السلام شروع می شود.
    وی گفت: گپ به عنوان یک زیرساخت می تواند خدمات مختلفی را ارایه دهد که این خدمات هم اکنون توسط سازمان ها به شکل های مختلف روی نرم افزارها و اپلیکیشن های موجود ارایه می شود که هر کدام دارای یه تجربه کاربری خاص خودش است. و استفاده آن برای عموم مردم شاید کمی سخت باشد مخصوصا اگر این خدمات سالی یک بار برای فرد کاربرد داشته باشد .به عنوان نمونه شما سالی یک بار عوارض پرداخت میکنید یا خیلی از خدماتی دیگر ..
    انجیدنی در ادامه به مزیت پیام رسان گپ برای مردم اشاره کرد و تصریح کرد: معمولا برای یک بار استفاده و یادگیری سرویس شاید کمی سخت باشد اما درپیام رسان گپ تمام این خدمات به عنوان پیشخوان های مختلفی در اختیار افراد قرار میگیرد و تمام این خدمات دارای یک رابط کاربری و تجربه کاربری یکسان هستند که باعث می شود استفاده این خدمات برای مخاطبین بسیار راحت تر باشد .
    مدیر پیام رسان گپ به مذاکرات و راه اندازی این پیام رسان در دیگر کلانشهرها نیز اشاره کرد و افزود : ما مذاکرات را همزمان با شهرداری های کشور شروع کرده بودیم که خوشحالم در واقع با همکاری و پیگیری مدیریت سازمان فاوا این شروع از شهر مشهد رقم خورد. این سرویس ها که توافق اولیه اش انجام شده است ، در حد بازه زمانی کوتاه برای شهر تهران هم راه اندازی میشود و در واقع با شهرداری اصفهان هم صحبت شده است .
    وی در خاتمه اظهارامیدواری کرد تا استفاده از پیام رسان گپ و تعامل شهرداری مشهد با این پیام رسان به عنوان یک پروژه مشهدی بتواند برای شهر و استان ضمن ایجاد کارآفرینی وکمک در حوزه استارتاپ پروری بر بستر گپ ، بتواند اسم مشهد را درخشان تر کند اگرچه مشهد در چندین پروژه پیشگام بوده و در این زمینه اطلاع رسانی کمتری انجام شده است

    تعداد بازدید: 53
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد