• سه شنبه،22 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 38
    کد: 154652
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

    استانداردسازی گردشگر کار در سامانه مبصا شهرداری مشهد

    مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از تغییر روند فعالیت و استاندارد سازی گردشگر کار درسامانه مبصا خبر داد.
    استانداردسازی گردشگر کار در سامانه مبصا شهرداری مشهد

    به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی با بیان این مطلب اظهار کرد: در این فرایند هوشمند سازی، گردش کار سامانه مبصا(سپردن تیک تایید نهایی گردش کار این سامانه) به ادارات برنامه ریزی حوزه ها محول می شود.
    وی با بیان اینکه گردشکار چرخش متره صورت وضعیت و برآوردی است که در حوزه انجام می شود عنوان کرد: این چرخه کار معمولا از یک نقش( ورود اطلاعات، نقش پیمانکار یا مشاور) آغاز شده و به ترتیب به ناظرین و ناظر عالیه و روسای ادارات تخصصی، نمایندگان کارفرما و نهایتا نقش کارفرما منتقل می شود.
    بارانی یادآور شد: در انتها نیز این چرخه کار از سمت کارفرما به حوزه مالی و ادارای منتقل و در حسابداری به تایید نهایی می رسد.
      مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد
    با اظهار اینکه در گذشته معرفی نفرات، انتخاب نقش ها و نیز مجوزها بصورت دست نویس و در قالب یک فرم ارائه می شدند گفت: در این روند چنانچه تغییراتی صورت می گرفت و یا نقشی عوض میشد افراد با ما مکاتبه می کردند که این پروسه زمان بر ما را برآن داشت تا برای رفع نواقص آن تمهیداتی اعمال کنیم.
    وی افزود: بر همین اساس بحث هوشمندسازی و کاهش زمان کار را مطرح کردیم تا به نوعی به سمت و سوی یکپارچه سازی گام برداریم.
    بارانی یادآور شد: در این اقدام فرم های دستی را به فرایند سیستمی تغییر دادیم و اکنون سامانه مبصا تمامی ثبت ها را انجام می دهد، در عین حال که نظارت ما نیز در طول این روند وجود دارد و تیک نهایی به تایید ما می رسد.
    مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: در گام نهایی نیز این فرایند را برون سپاری کردیم و با تعیین چهارچوبی مشخص و یکسری تغییرات در سامانه، این تیک را هم به خود حوزه ها واگذار کردیم.

     

    تعداد بازدید: 38
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد