•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 127
   کد: 160245
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

   ارائه برنامه عملیاتی 97-1400 به شورای اسلامی شهر

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد از ارائه برنامه عملیاتی 97-1400 به شورای شهر مشهد مقدس خبر داد.
   ارائه برنامه عملیاتی 97-1400 به شورای اسلامی شهر

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی گفت: سال گذشته پس از پیروزی لیست امید، یکی از مباحثی که در گزارش گیری از مدیران شهری مطرح می شد، این بودکه شهرداری در حال تدوین برنامه چهار سال آینده است/ در همان زمان از مدیران خواستیم تا رویکردهای تدوین این برنامه را مشخص کنند.
   وی با بیان اینکه پس از آغاز دور پنجم شورای شهر مشهد، کارگروه برنامه کمیسیون برنامه و بودجه فعالیت خود را در زمینه برنامه 4 ساله شهرداری آغاز کرد، افزود: در این راستا، در نخستین قدم عملکرد برنامه 92 تا 96 شهرداری بررسی و ارزیابی شد.
   گندمی تصریح کرد: در نتایج شاخص های اندازه گیری شده در حوزه فرهنگی ضعف هایی وجود داشت، همچنین شاخص های تعریف شده و اندازه ها و درصدها با وضعیت روز جامعه هم خوانی نداشت و همچنین در کارایی بهره وری نیروی انسانی و بخش های دیگر نیز میان تعریف های موجود در برنامه وجود داشت که این موضوع ضرورت تدوین برنامه دقیق تر را دو چندان کرد.
   وی عملیاتی شدن این برنامه توسط خانواده بزرگ شهرداری و همراهی و همدلی آن ها را از دغدغه های جدی شورای اسلامی شهر دانست و خواستار همکاری های مدیران در این زمینه شد.
   این عضو شورای شهر با اشاره به تبصره موجود در بودجه سال 97 شهرداری گفت: شهرداری براساس این تبصره مکلف شده است تا پایان اردیبهشت 97 برنامه چهار ساله شهرداری را تدوین و ارائه کند.
   گندمی با بیان اینکه لایحه برنامه به تازگی به شورای اسلامی شهر ارائه شده است، از بررسی شش مضمون و اهداف و راهبردهای مربوط به هر یک از مضامین در کارگروه برنامه خبر داد.
   وی از ارسال جمع بندی های کارگروه بر روی شش مضمون اصلی و اهداف و راهبردهای برنامه هم زمان با ارائه لایجه برنامه همزمان با ارائه لایحه برنامه 97 تا 1400 به کمیسیون های شورای شهر خبر داد و دوره بررسی این برنامه برای تصویب در صحن علنی شورای شهر را بازه ای یک ماه تا 40 روزه اعلام کرد.

   تعداد بازدید: 127
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما