•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 48
   کد: 160339
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹

   اجرای طرح نظام جامع پاسخگویی در تمامی مناطق 13گانه شهرداری مشهد

   مدیرکل دفتر تحول سازمانی و نوسازی شهرداری مشهد از اجرای طرح نظام جامع پاسخگویی در تمامی مناطق 13گانه شهرداری مشهد خبر داد.
   اجرای طرح نظام جامع پاسخگویی در تمامی مناطق 13گانه شهرداری مشهد

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، هدا پیروی در رابطه با اجرای طرح نظام جامع پاسخگویی اظهار کرد: این طرح در اواخر سال گذشته با هدف اجرای مهندسی مجدد فرایندها و اصلاح رویه ها در حوزه شهرسازی به صورت پایلوت در منطقه 9 مشهد آغاز شد.
   وی افزود: باتوجه به اینکه پیشانی مراجعات مردم به شهرداری مشهد در حوزه شهرسازی است این طرح با نگاه ایجاد رضایت شهروندان راه اندازی شد چرا که تا قبل از راه اندازی این طرح نیز امور شهرسازی در مناطق انجام میشد و دارای یک فرایند یک پارچه نبود.
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد گفت: این معاونت به دنبال این است که بتواند از طریق اجرای این طرح نیز یک اعتماد متقابل میان شهروندان و شهرداری ایجاد کرده و گلوگاه های شهرداری را شناسایی کند.
   پیروی با بیان اینکه بیشترین پروانه و پایان کار در مناطق 9 و دوازده داده می شود، خاطر نشان کرد: پس از اجرای این طرح در منطقه 9 ، 4 منطقه دیگر به این طرح اضافه شد که در نهایت با تاکید جناب شهردار این طرح در تمامی مناطق شهر مقدس مشهد در حال اجرا می باشد.
   وی تصریح کرد: ارتقای رضایتمندی، بهبود روش ها ، استخراج واقعی زمان فرایند شهرسازی، اصلاح و استاندارد سازی فرایندهای جاری ، اصلاح نظام تشویق و جبران خدمات از دیگر اهداف اجرای طرح نظام جامع پاسخگویی می باشد.
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد گفت: در ادامه اجرای این طرح نیز یک کال سنتر ( مرکز تماس) خصوصی به جهت انجام نظر سنجی از شهروندان راه اندازی خواهد شد

   تعداد بازدید: 48
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما