•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 76
   کد: 163721
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵

   نسخه جدید سامانه الکترونیکی مبصا شهرداری مشهد راه اندازی شد

   مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از راه اندازی نسخه جدید سامانه مبصا با عنوان سامانه جامع متره ،برآورد و صورت وضعیت الکترونیکی (مبصا) خبر داد.
   نسخه جدید سامانه الکترونیکی مبصا شهرداری مشهد راه اندازی شد

   با تلاش گروه راهبری سبد پروژه های شهری در دفتر برنامه و بودجه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛ نسخه جدید سامانه مبصا در راستای تحقق تسهیل کاربری تهیه و راه اندازی شد.
   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد"جمال حسن بارانی" با اعلام این مطلب گفت: سامانه مبصا از سال 93 به همت گروه راهبری سبد پروژه های شهری در معاونت برنامه ریزی و توسعه در کلیه حوزه های مدیریتی شهرداری مشهد راه اندازی شد و توانست فرآیندهای مربوط به متره، برآورد و صورت وضعیت های پروژه ها را به صورت الکترونیک ایجاد نماید، گردش فرآیندهای هوشمند، منجر به کنترل دقیق و تطبیق بودجه با عملکرد پروژه‌ها شده است.
   وی گفت:درحال حاضر سامانه مبصا دارای 3456 کاربر، شامل؛ پرسنل شهرداری مشهد، پیمانکاران ، مشاوران و فروشندگان در سطح شهر مشهد بوده که در 16249 پیمان فعال می باشند.
   بارانی در ادامه به معرفی نسخه جدید این سامانه اشاره کرد و اظهارداشت : نسخه جدید این سامانه به صورت تمام الکترونیک و امکانات بیشتر راه اندازی شده، نحوه چیدمان فرآیندها، سرعت در دسترسی ها، و گرافیک بهتر از قبل ، جهت تسهیل و دسترسی راحت تر کاربران، جزو مهمترین امکانات نسخه جدید سامانه مبصا می باشد، همچنین با اضافه شدن بخش متره ، مناقصه به میزکار زمینه سازی ایجاد فرآیند مناقصه آنلاین و راه اندازی بستر موبایلی این سامانه نیز فراهم شده است.
   مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد همچنین بیان کرد: از دیگر ویژگی های نسخه جدید سامانه مبصا به ادرس https://mabsa.mashhad.ir متناسب سازی شکل ظاهری عملگرها، بومی سازی نمای ظاهر سامانه براساس ویژگی های شهر مشهد، تهیه فضای جداگانه میز کار با دسترسی آسان تر، تسهیل استفاده کاربران با رویکرد شهروند محوری و انجام تمامی اقدامات به صورت الکترونیکی نیز از دیگر ویژگی های نسخه جدید سامانه است.

   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما