• بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 26
    کد: 163727
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۵

    همکاری‌ شهرداری مشهد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی سرعت می‌گیرد

    رئیس گروه راهبری سبد پروژه های شهری شهرداری مشهد از همکاری مستمر شهرداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی در راستای تفاهم نامه منعقد شده با موضوع ساماندهی سامانه تامین کنندگان خبر داد.
    همکاری‌ شهرداری مشهد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی سرعت می‌گیرد

    به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد" محمد عین القضاه" با اشاره به مدیریت، نظارت و راهبری سامانه های تامین کنندگان، مبصا و کنترل پروژه به عنوان یکی از مهمترین وظایف این گروه گفت: برگزاری جلسه مشترک با سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی در راستای ارتقای سامانه تامین کنندگان و اجرای تفاهم نامه منعقد شده با این سازمان انجام شده است .
    وی گفت: این جلسه با حضور کارشناسان و متخصصان گروه راهبری سبد پروژه های شهری شهرداری و روسای گروه مشاوران و پیمانکاران و فناوری اطلاعات، سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی برگزار شد و طرفین متعهد شدند تا در راستای تأمین اهداف تفاهم نامه، انتقال اطلاعات بین سامانه های مربوط به تامین کنندگان را سرعت بیشتری بخشند.
    عین القضاه همچنین تصریح کرد: با توجه به برقراری ارتباط سیستمی بین سامانه های شهرداری و سامانه ساجار استانی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی متعهد شد تا تمهیدات لازم برای سرعت انتقال اطلاعات و داده ها را انجام دهد، از سویی دیگر نیز دستورالعمل و فرم ارزشیابی سامانه تامین کنندگان برای بررسی و اعلام نظر از سوی گروه راهبری سبد پروژه های شهری شهرداری به سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت کتبی ارسال خواهد شد.
    شایان ذکر است درحال حاضر بالغ بر 4 هزار تأمین کننده (مشاور، پیمانکار و فروشنده) در سامانه تامین کنندگان شهرداری مشهد (به آدرس vendor.mashhad.ir) ثبت نام نموده و مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

    تعداد بازدید: 26
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    5 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05131296464
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05131296464

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد