•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 36
   کد: 163727
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵

   همکاری‌ شهرداری مشهد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی سرعت می‌گیرد

   رئیس گروه راهبری سبد پروژه های شهری شهرداری مشهد از همکاری مستمر شهرداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی در راستای تفاهم نامه منعقد شده با موضوع ساماندهی سامانه تامین کنندگان خبر داد.
   همکاری‌ شهرداری مشهد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی سرعت می‌گیرد

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد" محمد عین القضاه" با اشاره به مدیریت، نظارت و راهبری سامانه های تامین کنندگان، مبصا و کنترل پروژه به عنوان یکی از مهمترین وظایف این گروه گفت: برگزاری جلسه مشترک با سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی در راستای ارتقای سامانه تامین کنندگان و اجرای تفاهم نامه منعقد شده با این سازمان انجام شده است .
   وی گفت: این جلسه با حضور کارشناسان و متخصصان گروه راهبری سبد پروژه های شهری شهرداری و روسای گروه مشاوران و پیمانکاران و فناوری اطلاعات، سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی برگزار شد و طرفین متعهد شدند تا در راستای تأمین اهداف تفاهم نامه، انتقال اطلاعات بین سامانه های مربوط به تامین کنندگان را سرعت بیشتری بخشند.
   عین القضاه همچنین تصریح کرد: با توجه به برقراری ارتباط سیستمی بین سامانه های شهرداری و سامانه ساجار استانی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی متعهد شد تا تمهیدات لازم برای سرعت انتقال اطلاعات و داده ها را انجام دهد، از سویی دیگر نیز دستورالعمل و فرم ارزشیابی سامانه تامین کنندگان برای بررسی و اعلام نظر از سوی گروه راهبری سبد پروژه های شهری شهرداری به سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت کتبی ارسال خواهد شد.
   شایان ذکر است درحال حاضر بالغ بر 4 هزار تأمین کننده (مشاور، پیمانکار و فروشنده) در سامانه تامین کنندگان شهرداری مشهد (به آدرس vendor.mashhad.ir) ثبت نام نموده و مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

   تعداد بازدید: 36
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   5 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما