• پدر روزت مبارک
    پدر روزت مبارک

    پدر روزت مبارک

    کد اطلاعیه: 3676042
    تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
    تعداد بازدید:109

     روز پدر روزی است برای بزرگداشت پدرها در ایران روز پدر در ۱۳ رجب زادروز حضرت علی بن ابیطالب (ع) ، اولین امام شیعیان گرامی داشته می‌شود.
    یا مولا ، از تو می گویم که شانه های جوان مردی ات، تسکین دهنده دردهای دردمندان بود؛ از تو که خرابه های محزون کوفه، طنین گام هایت را خوب می شناختند؛ همان گونه که نخل های شهر، صدای گریه هایت را آمدی و کعبه، لحظه های رسیدنت را در آغوش معطرش تجربه کرد. آمدی و آفتاب در تلألو چشمانت قد کشید. تو نخستین بشارت خداوندی پس از پیامبر؛ ادامه دهنده جاده ای که او در طول سال هایی پر مشقت، به سمت یگانه پرستی گشوده بود.زمزمه های تنهایی ات را نخلستان های کوفه به شهادت می آیند.اجاق همیشه روشن عدالتت، تا جهان باقی است، دل های آزاده بشریت را گرم خواهد کرد.
    با گذشت بیش از چهارده قرن ما هنوز از علی(ع) سخن می‌گوییم و به او می‌اندیشیم و یادش را گرامی می‌داریم و به خودمان افتخار می‌کنیم که از پیروان او هستیم.تنها ما به‌عنوان پیرو و شیعه علی، به او نیاز نداریم، بلکه جهان ما، امروز و همه روز به آن حضرت نیاز دارد.جهان، امروز به اخلاق علی، بندگیِ علی، مدارایِ علی، سخاوت علی، محبت علی، ولایت علی، عدالت علی و الگوی علی نیازمند است
    راه مردان خدا در همه دوران ادامه خواهد داشت و هرکس می‌تواند مرد نیک روزگار خویش باشد و علیه ظلم ایستادگی کند، زمانی برای شکل‌گیری یک انقلاب، زمانی دیگر برای حفظ آن و امروز در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و... تنها نقشه راه در این نبرد پیروی محض از فرامین ولایت مطلقه فقیه است.
    روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه

تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد