• یکشنبه،27 اسفند 1396
 • ورود
 
     
   • آیا شما هم یکی از علاقه مندان شرکت در کنفرانس های علمی هستید؟
    آیا شما هم یکی از علاقه مندان شرکت در کنفرانس های علمی هستید؟

    آیا شما هم یکی از علاقه مندان شرکت در کنفرانس های علمی هستید؟

    کد اطلاعیه: 3729685
    تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
    تعداد بازدید:117

     
    آیا شما هم یکی از علاقه مندان شرکت در کنفرانس های علمی هستید؟
    به بهانه برگزاری هشتمین کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری و حمایت مستمر حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد از این کنفرانس علمی بر آن شدیم تا مختصری درباره این کفرانس علمی بنگاریم .
    اگر شما علاقه مند به شرکت در کنفرانس های علمی نیستید حتما به مباحث علمی و به ویژه موضوع برنامه ریزی و مدیریت شهری علاقه مند هستید که مطالب پرتال این حوزه معاونت را دنبال می کنید. اما اگر جزو شرکت کنندگان این کنفراس بودید یا خواننده خبرهای مرتبط با برگزاری این کنفرانس در مشهد ، مطمئنا پس از برگزاری مراسم افتتاحیه هشتمین کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری که پنجم اردیبهشت ماه 96 در محل سالن جلسات دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزارشد ، هیجانی هر چند کوچک در دل شما به خاطر برگزاری این رویداد مهم و مقاله های علمی مطرح شده و همچنین سخنان جمعی از فرهیختگان داخلی و خارجی در این کنفرانس بین المللی، ایجاد شده است. شاید باورتان نشود، اما در ساعات پس از برگزاری کنفرانس، بسیاری از شرکت کنندگان از کارمندان شهرداری و برخی ادارات گرفته تا دانشجویان لب به تحسین این رویداد گشوده اند!
    ما به عنوان یکی از دست اندارکاران برگزاری این کنفرانس مهم ، طی سالهای متمادی شاهد حضورعلاقه مندان بسیاری جهت شرکت در این کنفرانس بودیم. چرا که اطلاع رسانی گسترده در سایتهای داخلی و خارجی مانند سیویلیکا، UCLG و...، باعث شده بود تا بسیاری از فرهیختگان و علاقه مندان مباحث علمی در این کنفرانس حضور داشته باشند.برگزاری این کنفرانس به بهترین شکل ممکن برگزار شد و طی همان روز اول همزمان در سه سالن دانشکده علوم مقالات علمی مهمی با موضوعاتی همچون، مشهد 2017، آسیب شناسی شهری، آینده پژوهی فضاهای شهری، حکمروایی شهری، حقوق شهری و شهروندی، حمل ونقل شهری، معماری و شهرسازی انسانگرا، شکوفایی شهری بازآفرینی فضای شهری، مدیریت بحران و امنیت شهری، زنان و زندگی شهری ، گردشگری شهری ارایه شد.
    طبق برنامه ریزی از قبل انجام شده در روز دوم نیز شاهد ارایه مقالاتی با موضوعات بستر طبیعی و محیط زیست شهری، هنر، فرهنگ و شهراسلامی، هویت شهری و فرهنگ اسلامی هستیم.
    چیزی که از حضور در این کنفرانس علمی باید به خاطر سپرد علاوه تعامل هرچه بیشتر در این کنفرانس ها که با هدف آشنایی با سخنرانان، نویسندگان، اساتید و فرهیختگان داخلی و خارجی و نیز دیدار با آنان و صحبت در خصوص مباحث علمی در زمینه شغلی و رشته تحصیلی است . واقعا تلاش شود تا ضریب نفوذ زبان انگلیسی در سطحی بسیار گسترده میان ما فارسی زبانان افزایش یابد و البته سعی در ارایه مقاله ای علمی در کنفرانس های بعدی.

    علیرضا فیضی 

    رییس روابط عمومی حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد 

تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد