• روز ملی کیفیت گرامی باد
    روز ملی کیفیت گرامی باد

    روز ملی کیفیت گرامی باد

    کد اطلاعیه: 4854196
    تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۸/۲۲
    تعداد بازدید:57

    کیفیت یعنی ویژگی، امروزه کیفیت به معانی مختلفی به کار رفته است و دانشمندان مختلفی ‌ازابعادمتفاوت به بحث و بررسی در آن باره می پردازند.ولی آن چه امروز اهمیت دارد خدمات و محصولات با کیفیت است. در دنیای رقابت ،کیفیت حرف اول را می زند وخود زاییده‌ی‌آن است .کیفیت نیز مانند سایر منابع و امکانات باید مدیریت شود زیرا بر اساس تحقیقات انجام شده ارتباط معنی داری بین مدیریت بهینه وبهبود کیفیت وجود دارد.کیفیت حاصل شانس واقبال نیست بلکه به مدیریت عالمانه نیازمند است.
    توجه به این مهم نیز در دستور کار مدیریت بهبود روشها، تشکیلات و آموزش حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد بوده است به نحوی که :
    نظام‌نامه سیستم مدیریت کیفیت شهرداری مشهد از سال 87 در کلیه سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات تابعه شهرداری مشهد استقرار یافت و نخستین ممیزی مراقبتی دوم نظام مدیریت کیفیت در سال 94 برگزار شد .گروه بهبود روش‌ها، سال 95 نیز برای بار دوم، نسبت به برنامه‌ریزی اجرای این ممیزی اقدام کرد. و به افراد مورد ممیزی واقع شده که بر طبق مستندات عمل کرده بودند، گواهینامه اعطاء شد.
    هجدهم آبان ماه، "روز ملی کیفیت" بود بدینوسیله ضمن عرض خدا قوت و تبریک بزرگداشت این روز ملی، به تمامی فعالان و حامیان کیفیت، مفتخریم که همکاران ما در مدیریت بهبود روشها، تشکیلات و آموزش با تلاش و حرکت به سوی نظام کیفیت جامع، اهداف متعالی همچون افزایش رضایت مشتری، افزایش مشارکت کارکنان، بهبود مستمر، دستیابی به نتایج پایدار مالی را برای کلیه کارکنان شهرداری محقق خواهند ساخت .
    روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی

تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد