• سه شنبه،22 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بازار مجازی
    بازار مجازی

    بازار مجازی

    کد اطلاعیه: 5710705
    تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
    تعداد بازدید:34

    جهت معرفی خدمات به صورت مجازی
    در راستای اجرای طرح شهر هوشمند این بار به سراغ استارت آپ هایی که در دنیای مجازی فعالیت می کنند رفته ایم. اپلیکیشن های دنیای مجازی که در جهت آسان تر شدن کارها و همچنین صرفه جویی در وقت و زمان توسط طراحان و ایده پردازان خلاق و نوآور ساخته و پرداخته می شوند.
    در همین خصوص به سراغ پروژه بازار مجازی خدمات یارینو رفته ایم. طرحی جزو سه طرح برتر در استارت آپ های مشهد شده است. طراح این بازار مهسا سیادت است. او درباره این اپلیکشنی که طراحی کرده است گفت: این اپلیکیشن یک نوع درگاه معرفی خدمات است که بدون واسطه مشتری را با خدمات مختلف آشنا می کند.
    وی ادامه داد: این طرح به این منظور ساخته و پرداخته شد که همیشه برای دریافت کارهای خدماتی باید به آگهی روزنامه و یا معرفی زبانی توسط همسایه ها و خانواده اعتماد کنیم، در صورتی که در این درگاه خدمامت دهند با مشتری بدون واسطه ارتباط می گیرند و میتوانند با نوع خدمت آشنا شوند.
    سیادت در خصوص مزیت این ایده اظهار داشت: یک مزیت بسیار خوب این ایده، وجود مدارک خدمت دهنده و نظریات مشتریان قبلی از این خدمت دهنده در سایت است. ضمن اینکه مشتری می تواند مقایسه خدمت و قیمت را نیز داشته باشد.
    gap.im/planningdeputy

تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد