چهارشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ۵۵
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
خرید سالم و ایمن با روش های نوین پرداخت

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبر داد؛

خرید سالم و ایمن با روش های نوین پرداخت

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: یکی از مزایای خرید بدون واسطه امکان خرید سالم و ایمن است. این کار اتفاق بسیار خوشایندی است و امیدواریم این جریان تسری پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، آیدا مهربان در حاشیه مراسم افتتاح رسمی بازار هوشمند در فروشگاه های «شهرما» که با حضور مدیر پروژه ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد و مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد برگزار شده بود، اظهار کرد: بسیار خوشحالم امروز با یک خدمت دیگر از همکاران خود در سطح شهر آشنا می شوم و از زحمات دوستان طی سال های گذشته تشکر می کنم.

وی افزود: روش های نوین پرداخت سبب خرید بدون واسطه می شود و افراد می توانند به راحتی با تلفن همراه خود و بدون همراه داشتن کارت بانکی خرید خود را انجام دهند.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد بیان کرد: یکی از مزایای خرید بدون واسطه امکان خرید سالم و ایمن است. این کار اتفاق بسیار خوشایندی است و امیدواریم این جریان تسری پیدا کند.

مدیر پروژه ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد نیز با اشاره به افتتاح اولین بازارهوشمند فروشگاههای شهر ما گفت: مجموعه شهرداری و «شهر من» مفتخر است تا اولین بازار هوشمند در فروشگاه های «شهر ما» در کشور را اجرایی کند.

محمد عین القضات در حاشیه مراسم افتتاح رسمی بازار هوشمند در فروشگاه های «شهرما» که با حضور سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد و مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد برگزار شده بود، اظهار کرد: بستر خرید هوشمند طی سال های گذشته در بستر کیف پول ها و بخش خصوصی در کشور به بهره برداری رسیده اما تاکنون در ابعاد گسترده مانند فروشگاه های «شهر ما» عملیاتی نشده بود.

وی افزود: مجموعه شهرداری و «شهر من» مفتخر است تا اولین بازار هوشمند در فروشگاه های «شهر ما» در کشور را اجرایی کند.

مدیر پروژه ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد بیان کرد: در این روش هیچ گونه تماس با خریدار و متصدیان فروشگاه برقرار نخواهد شد و در ایمن ترین و بهداشتی ترین روش ممکن شهروندان می توانند خرید خود را انجام دهند.

عین القضات خاطرنشان کرد: در این روش نیازی به وجود کارت بانکی نیست و شهروندان می توانند با استفاده از کیو آر کد خرید خود را انجام دهند.

گفتنی است که این بستر قرار است در بالغ بر 200 تا 300 فروشگاه در سطح شهر برقرار شود