شنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۵۴ ۵۰
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
تهیه و تدوین کتاب الگوی ارزیابی عملکرد سازمانی در شهرداری مشهد انجام شد

تهیه و تدوین کتاب الگوی ارزیابی عملکرد سازمانی در شهرداری مشهد انجام شد

مدیر کل برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از اتمام مراحل تهیه و تدوین کتاب الگوی ارزیابی عملکرد سازمانی در شهرداری مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد " جمال حسن بارانی " گفت: در راستای تدوین و استقرار نظام ارزیابی عملکرد سازمانی (تحت مدل BSC) در شهرداری مشهد و به منظور مستندسازی و اشتراک گذاری تجارب و نتایج حاصله در فرآیند مذکور، تهیه و تدوین کتاب "الگوی ارزیابی عملکرد سازمانی در شهرداری مشهد»" به اتمام رسید.

بارانی در خصوص تشریح مراحل تدوین این کتاب اظهارکرد: در تدوین کتاب همواره تلاش بر آن بوده که کلیه مباحث و مراحل استقرار نظام ارزیابی عملکرد سازمانی در شهرداری مشهد به صورت کاربردی و اجرایی ارائه گردد تا در کنار فراهم نمودن امکان بهره مندی سایر سازمان‌ها و نهادهای مشابه از مستند مذکور، با تشریک مساعی کلیه همکاران در مجموعه شهرداری مشهد شاهد اجرای نظام ارزیابی عملکرد و بهبود آن، در جهت تحقق راهبردها و مضامین برنامه عملیاتی و رضایت بیش از پیش شهروندان باشیم.

گفتنی است: این کتاب در 155 صفحه به چاپ رسیده است. علاقه‌مندان جهت دانلود کتاب می‌توانند به آدرس صفحه اصلی بخش انتشارات پورتال معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه شهرداری مشهد مراجعه کنند.