سه شنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۴۷ ۲۰
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
تجمیع پرتال معاونت ‌ها و مدیریت‌ های شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان فاوا خبر داد؛

تجمیع پرتال معاونت ‌ها و مدیریت‌ های شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از تجمیع پرتال معاونت ‌ها و مدیریت ‌های شهرداری مشهد با هدف افزایش سهولت دسترسی و ارتقای فنی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر، اظهار کرد: با پیاده ‌سازی زیرساخت‌ های جدید نرم‌افزاری، پرتال همه معاونت‌ ها و مدیریت‌ های زیرمجموعه آن‌ ها در شهرداری مشهد تجمیع شد و اکنون با امکانات بیشتر و دسترسی آسان‌ تر، برای شهروندان و همکاران قابل مشاهده است.
وی افزود: پیش از این بسیاری از مدیریت‌ ها دارای آدرس ‌های اینترنتی جداگانه ‌ای بودند که با وجود اینکه زیرمجموعه پرتال جامع شهر مشهد قرار داشتند، دچار پراکندگی بودند. اما در حال حاضر تمام مدیریت‌ های زیرمجموعه هر معاونت، از طریق پرتال آن معاونت در دسترس قرار دارد.
مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد با اشاره به بهره‌ گیری از تکنولوژی ‌های نوین و بهینه‌سازی ‌های صورت ‌گرفته در این زمینه بیان کرد: با پیاده ‌سازی زیرساخت جدید، امکانات بیشتر و به‌ روزتری در پرتال ‌های تجمیع‌شده در دسترس مخاطبان قرار گرفته است و اطلاعات بیشتر و کامل‌تری از این طریق ارائه می‌ شود.
رجائیان با تأکید بر افزایش کارایی پرتال ‌های تجمیع‌ شده، خاطرنشان کرد: در زیرساخت جدید، امکانات بیشتری برای مدیریت سایت در اختیار قرار گرفته است و شهروندان نیز تنها با ورود به پرتال معاونت مربوط، به درگاه تمامی مدیریت ‌های زیرمجموعه آن، دسترسی دارند.
وی اضافه کرد: این فرایند از چندی پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد. در حال حاضر تجمیع پرتال مناطق شهرداری مشهد نیز در دست اقدام قرار دارد که زیرساخت آن در ساختار جدید پیاده‌ سازی شده است. همچنین سازمان‌ های زیرمجموعه شهرداری نیز به تدریج در فرایند تجمیع پرتال‌ ها قرار خواهند گرفت.
مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد گفت: ارتقا فنی زیرساخت‌ ها برای سهولت دسترسی شهروندان به نشانی اینترنتی بخش‌ های مختلف شهرداری مشهد و دستیابی به اطلاعات لازم، از موضوعاتی بوده که با هدف ارتباط وسیع ‌تر و مطلوب‌ تر مدیریت شهری و شهروندان مورد توجه قرار گرفته است.