پنجشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۶:۳۰ ۱۴۱۶
طبقه بندی: معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
2KrYtNmD2YrZhCDZg9in2LHar9ix2YjZhyDZhdi02KrYsdmDINio2Ycg2YXZhti42YjYsSDYp9mB2LLYp9mK2LQg2KrYudin2YXZhNin2Kog2YbZitix2YjZiiDYp9mG2KrYuNin2YXZiiDZiCDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYrw==

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد خبر داد:

تشکیل کارگروه مشترک به منظور افزایش تعاملات نیروی انتظامی و شهرداری مشهد

مهم‌ترین و وسیع‌ترین نهادهایی که خدمات را ارائه می‌دهند، مجموعه نیروی انتظامی هستند که به لحاظ ارائه خدمات وسیع آنان نیازمند تعاملات با آنان هستیم که اقدامات مشترکی با این دو ارگان صورت خواهد گرفت.

معاون برنامه‎ریزی و توسعه شهرداری مشهد از تشکیل کارگروه مشترک برای تعاملات فی مابین نیوری انتظامی و سازمان فاوا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد مهدی برادران طی بازدید سردار امیری مقدم، فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی و هیات همراه ایشان و پلیس فتا از سازمان فاوای شهرداری مشهد بیان کرد: در راستای مدیریت یکپارچه شهری ما نیازمند تعامل با سایر دستگاه‌ها در شهر و استان هستیم.
وی ادامه داد: مهم‌ترین و وسیع‌ترین نهادهایی که خدمات را ارائه می‌دهند، مجموعه نیروی انتظامی هستند که به لحاظ ارائه خدمات وسیع آنان نیازمند تعاملات با آنان هستیم که اقدامات مشترکی با این دو ارگان صورت خواهد گرفت.
برادران اظهار کرد: خدماتی چون عوارض خودرو، خدمات مشترک با خدمات 110، مراکز آموزش راهنمایی و رانندگی، پاسگاه‌های نیروی انتظامی، حفاری‌های سطح شهر، علائم ترافیکی و... با رویکرد شهر هوشمند ارائه شد تا تعاملات فی ما بین نیروی انتظامی و سازمان فاوا با رویکرد شهر هوشمند مورد بررسی قرار گرفت.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد افزود: با پیشنهاد من و تایید فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی، کارگروه مشترکی شکل گرفت تا خدمات توسعه یابد و تعاملات فی ما بین این دو دستگاه صورت بگیرد.
وی اقدامات یکپارچه فناوری اطلاعات را به عنوان یکی از راهبردهای اصلی مساله انضباط اجتماعی برشمرد.
برادران عنوان کرد: شهر هوشمند شهری است که در آن شهروندان از امنیت و رفاه، آسایش روانی و دقت بالای خدمات برخوردار خواهند بود تا این خدمات نیز با کمک پلیس نیروی انتظامی با دقت بالاتری ارائه شود.
وی خاطرنشان کرد: خدماتی که ما ارائه خواهیم کرد بار نهادهای دولتی را کاهش خواهد داد و کاهش سفر، شفافیت اطلاعات را به دنبال خواهد داشت، به طوری که اعم اقداماتی که امروزه صورت می‌گیرد، ناشی از نبود شفاف سازی اطلاعات می‌باشد.
وی اظهار کرد: شفاف سازی اطلاعات برای رفاه شهروندان نقش بسزایی دارد و ما با این کار نیاز به کسب این اطلاعات از نهادهای دیگر و مراجع قانونی نخواهیم داشت.  

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.86410601933797
Qt: 0.50342893600464