شنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۴۷ ۳۶
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
برگزاری دوره های مدیریتی ضمن خدمت به صورت مجازی

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد خبرداد؛

برگزاری دوره های مدیریتی ضمن خدمت به صورت مجازی

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد گفت: با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا از ابتدای سال جاری و به جهت حفظ سلامت سرمایه های انسانی شهرداری، دوره های مدیریتی ضمن خدمت به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، هدی پیروی با بیان این خبر اظهار کرد: تاکنون بیش از 400 عنوان دوره آموزشی تخصصی، بیش از 100 دوره عمومی و 20 عنوان دوره مدیریتی ضمن خدمت در سال 1399 با روش های مجازی برگزار شده است.
وی در خصوص برخی از سرفصل های کارگاهی و یا بازدیدهای میدانی که الزاما به صورت حضوری برگزار می شود، افزود: تمامی پروتکل های بهداشتی اعم از استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی کننده، رعایت فاصله مناسب اجتماعی و محدودیت تعداد شرکت کنندگان منطبق با ابلاغیه های ستاد کرونا به صورت کامل رعایت می شود.
مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد بیان کرد: بیش از 90 درصد از دوره های توانمندسازی ویژه مدیران شهرداری در سال جاری نیز به صورت مجازی برگزار می شود که در این بین در تعداد محدودی از جلسات رفع اشکال و تکمیلی حضوری، تمامی نکات بهداشتی و فاصله گذاری ها رعایت و از ورود فراگیران بدون ماسک به محل برگزاری جلسات ممانعت خواهد شد.
پیروی خاطرنشان کرد: همچنین از تمامی مدیران قبل از ورود به کارگاه تب سنجی انجام شده و تمامی امکانات و تجهیزات محل برگزاری قبل و بعد از هر دوره آموزشی ضد عفونی می شود.