سه شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱ ۲۳
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
نتایج مرحله اول جشنواره بزرگ کتابخوانی شهردانایی اعلام شد

نتایج مرحله اول جشنواره بزرگ کتابخوانی شهردانایی اعلام شد

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد از پایان مرحله اول جشنواره بزرگ کتابخوانی شهر دانایی با مشارکت بیش از 500 نفر از سرمایه های انسانی شهرداری مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد "هدا پیروی" ضمن اعلام این مطلب گفت: در مرحله اول این جشنواره تعداد 545 نفر از همکاران شهرداری مشهد با هم به رقابت پرداختند که در مجموع 317 نفر موفق شدند با کسب حداقل امتیاز 50 به مرحله دوم راه یابند که برای این افراد تا این زمان 8 ساعت آموزش عمومی و اضافه کار آموزشی به عنوان تشویق اختصاص یافته است.

پیروی همچنین خاطر نشان کرد : میانگین نمره کسب شده توسط تمامی شرکت کنندگان در این رقابت امتیاز 68 می باشد که این سطح از نمره نشان دهنده جدی بودن رقابت بین افراد و انگیزه بالای ایشان جهت راه یافتن به مرحله دوم می باشد.

وی افزود: به منظور ارتقای دو مهارت خلاصه برداری و ارائه شفاهی شرکت کنندگان و افزایش کیفیت رقابت در مرحله دوم، از اساتید مطرح کشوری جهت تدریس در دو کارگاه آموزشی آنلاین قبل از شروع رقابت در این مرحله بهره خواهیم برد.

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد در خاتمه اظهارداشت: با توجه به جدی تر شدن رقابت در مرحله دوم، از تمامی راه یافتگان به این مرحله دعوت نمود ضمن بهره برداری کامل از محتوای آموزشی این کارگاه ها، همچنان با هیجان و انگیزه بالا نسبت به مشارکت در ادامه مسابقات و تهیه و ارسال آثار در قالب یک ویدیوی 3 دقیقه ای از خلاصه کتاب خود، طبق شرایط اعلام شده و در تاریخ مقرر اقدام نمایند.

قوانین و ضوابط شرکت در مرحله دوم

۱- شرکت در کارگاه های این مرحله اختیاری و صرفا جهت افزایش سطح آگاهی و دانش و همچنین راهنمایی موثر در آماده سازی ویدیو های خواسته شده از شما می باشد.

2- کارگاه ها به صورت آنلاین و در بستر adobe connect برگزار خواهد شد.

3- انتقال مفاهیم اصلی و کلیدی، محتوا و ساختار کتاب جزء ملاک های این مرحله جشنواره می باشد

4- ویدیو های ارسالی باید به صورت افقی land ecape باشد.

5- مدت زمان ویدیو باید بین ۳ تا ۵ دقیقه و با کیفیت hd و حجم حداکثر ۹۰ مگابایت ضبط شود

6- در هنگام ضبط ویدیو از لباس رسمی استفاده و شئونات اسلامی رعایت شود.

7- ویدیو هایی که استاندارد های ذکر شده را نداشته باشند مورد داوری قرار نمی گیرند

8- تدوین ویدیو ها بلامانع می باشد و کیفیت تصویر، نبود صدای محیط، هنر تصویرگری، خلاقیت بیان و نحوه معرفی از موارد مهم در بالا بردن سطح کیفی آثار در این بخش از جشنواره می باشد.

9- رقابت در این مرحله به صورت حذفی می باشد و فقط افرادی که اثر آنها جزء ۵۰% برترین آثار ارسالی در این مرحله باشند به مرحله نهایی راه خواهند یافت.

10- پس از اتمام مهلت ارسال آثار، داوری آغاز و بعد از ۵ روز نتایج مرحله دوم از طریق سامانه جامع اعلام خواهد شد.

از شرکت کنندگان تقاضا می شود برای دریافت تمامی اخبار و اطلاعیه های مرتبط با جشنواره، صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس @shahredanaee را دنبال فرمایند.