دوشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۷:۲۹ ۹۰
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
برگزاری آئین افتتاحیه دوره آموزشی مدیریت جهادی – راهبردی با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد خبر داد؛

برگزاری آئین افتتاحیه دوره آموزشی مدیریت جهادی – راهبردی با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد خبر داد؛ دوره آموزشی تخصصی مدیریت جهادی-راهبردی ویژه مدیران جوان شهرداری مشهد در سال جاری و سال 1400 برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد "هدا پیروی" در این رابطه اظهار داشت، دفتر نوسازی و تحول سازمانی در مشارکت با دانشگاه امام حسین علیه السلام و با همکاری اندیشکده سیاست گذاری شهری با هدف ترویج گفتمان انقلاب، ادبیات جهادی در بدنه مدیران آتی شهرداری مشهد و انتقال تجربه به نسل‌های سوم و چهارم کشور و تجهیز آنان به توانمندی‌های تصمیم‌گیری و سیاست گذاری بر اساس شاخص‌های کلان نظام، ایجاد و آموزش تفکرات و نگاه‌های راهبردی و تحول آفرین، کارگاه های تخصصی و حرفه‌ای را تحت عنوان تربیت مدیران جهادی - راهبردی برگزار می‌کند.
پیروی با بیان این که مراسم افتتاحیه این دوره آموزشی-مدیریتی با حضور سردار دکتر محسن رضایی در کارخانه نوآوری شهر مشهد برگزار گردید اظهار داشت: این دوره با ظرفیت 30 نفر و به مدت 324 ساعت آموزش، شامل 64 ساعت آموزش حضوری، 64 ساعت آموزش غیر حضوری و 204 ساعت آموزشی به صورت پژوهش، سمینار، بازدید و... می باشد که سرفصل های آموزشی از جمله "مدیریت جهادی"، "روش های نوین ارزیابی عملکرد سازمانی"، "اصول و فنون مذاکره"، "قوانین و مقررات حاکم بر سازمان های دولتی"، "راهنمای مدیران در سیاست"، "مسائل و فعالیت های سایبری"، "بودجه ریزی و مدیریت مالی"، "رویکردهای طرح ریزی استراتژیک" و "آشنایی با نهادهای مالی جهانی" برای تدریس در این دوره در نظر گرفته شده است.
همچنین وی افزود در این دوره که تا نیمه اول سال 1400 ادامه دارد مدیران جوان شهرداری مشهد آموزش های مورد نظر را از اساتید مطرح کشور از جمله جناب آقایان محسن رضایی، سعیدی کیا، رستم قاسمی، امیرعبدالهیان، کدخدایی، حاجی بابایی، صفارهرندی، ضرغامی، سیدشمس الدین حسینی، مصباحی مقدم، پرویز داوودی، نادران، رهبر، طیب نیا، خوش چهره، فتاح و ... اخذ خواهند نمود که امید است با حضور موثر و تلاش های مدیران حاضر در این دوره، شاهد ارتقای شایستگی های راهبردی و اساسی ایشان در آینده و در نتیجه توسعه خدمت رسانی به زائرین و مجاورین بارگاه منور رضوی علیه السلام باشیم.