پنجشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ۲۹
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
جشنواره جوایز اپلیکیشن شهر من تمدید شد

در پی استقبال شهروندان از جشنواره سبدی نو؛

جشنواره جوایز اپلیکیشن شهر من تمدید شد

در پی استقبال شهروندان از جشنواره جوایز باشگاه شهروندی اپلیکیشن «شهر من» با عنوان «سبدی نو»، این جشنواره تا 7 اسفندماه، روز ولادت حضرت علی (علیه‌السلام) تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، در جشنواره «سبدی نو» که به مناسبت دهه فجر از 12 بهمن‌ماه آغاز شده است، کاربران اپلیکیشن «شهر من» می‌توانند با استفاده از امتیازات کسب‌شده، از سبد متنوع جوایز در نظر گرفته شده، گزینه مورد نظر را به دلخواه انتخاب نمایند.

بنا به این گزارش در دو هفته نخست برگزاری جشنواره «سبدی نو» بیش از 400 کاربر، از 1360 جایزه بهره‌مند شده‌اند. در این مدت شهروندان دارنده اپلیکیشن «شهر من» از 330 هزار امتیاز کسب‌شده برای دریافت جوایز جشنواره استفاده کرده‌اند.

اپلیکیشن «شهر من» طیف وسیعی از خدمات را در حوزه‌های پرداخت، حمل و نقل و امور شهروندی ارائه می‌دهد، که با بهره‌گیری از آن‌ها بسیاری از امور روزمره افراد با سهولت بیشتری قابل انجام است.

با توجه به جدول امتیازی درج شده در این اپ، استفاده از قابلیت‌های متنوع آن امتیازاتی را برای شهروندان به همراه دارد. درج شماره سریال من‌کارت، خرید بلیت الکترونیکی مترو، دعوت از دوستان، استفاده از حمل و نقل عمومی و مشارکت در مسائل شهری(چشم شهر) از جمله فعالیت‌های تعریف‌شده در جهت افزایش امتیاز در این اپلیکیشن کاربردی به شمار می‌روند.

مهلت استفاده از امتیازات کسب‌شده در اپلیکیشن «شهرمن» و تبدیل آنها به جایزه تا پایان سال جاری است اما در بازه برگزاری جشنواره «سبدی نو»، تنوع جوایز افزایش چشمگیری پیدا کرده که این امر کاربران را به بهره‌مندی بیشتر از این جشنواره ترغیب کرده است.

شهروندان می توانند جهت دریافت لینک دانلود اپلیکیشن «شهرمن»، عدد 8 را به سرشماره 3000060060 ارسال نموده و یا از طریق کافه‌بازار، پلی‌استور، سیب‌اپ، سیبچه و اناردونی این اپ کاربردی را نصب نمایند و از امکانات و سرویس‌های این اپلیکیشن استفاده کنند.