شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲ ۲۲۹
طبقه بندی: دوره های آموزشی
چچ
2K/ZiNix2Ycg2KLZhdmI2LLYtNmKINmF2K/Zitix2YrYqiDYrNmH2KfYr9mKIOKAkyDYsdin2YfYqNix2K/ZiiDYp9mG2YLZhNin2KjZig==

دوره آموزشی مدیریت جهادی – راهبردی انقلابی

دوره آموزشی تخصصی مدیریت جهادی-راهبردی ویژه مدیران جوان شهرداری مشهد در سال جاری ( 1399) و سال 1400 برگزار می گردد.

دفتر نوسازی و تحول سازمانی در مشارکت با دانشگاه امام حسین علیه السلام و با همکاری اندیشکده سیاست گذاری شهری با هدف ترویج گفتمان انقلاب، ادبیات جهادی در بدنه مدیران آتی شهرداری مشهد و انتقال تجربه به نسل‌های سوم و چهارم کشور و تجهیز آنان به توانمندی‌های تصمیم‌گیری و سیاست گذاری بر اساس شاخص‌های کلان نظام، ایجاد و آموزش تفکرات و نگاه‌های راهبردی و تحول آفرین، کارگاه های تخصصی و حرفه‌ای را تحت عنوان تربیت مدیران جهادی - راهبردی برگزار می‌کند.
این دوره با ظرفیت 30 نفر و به مدت 324 ساعت آموزش، شامل 64 ساعت آموزش حضوری، 64 ساعت آموزش غیر حضوری و 204 ساعت آموزشی به صورت پژوهش، سمینار، بازدید و... می باشد .

سرفصل های آموزشی : "مدیریت جهادی"، "روش های نوین ارزیابی عملکرد سازمانی"، "اصول و فنون مذاکره"، "قوانین و مقررات حاکم بر سازمان های دولتی"، "راهنمای مدیران در سیاست"، "مسائل و فعالیت های سایبری"، "بودجه ریزی و مدیریت مالی"، "رویکردهای طرح ریزی استراتژیک" و "آشنایی با نهادهای مالی جهانی" برای تدریس در این دوره در نظر گرفته شده است.
در این دوره که تا نیمه اول سال 1400 ادامه دارد مدیران جوان شهرداری مشهد آموزش های مورد نظر را از اساتید مطرح کشور از جمله جناب آقایان محسن رضایی، سعیدی کیا، رستم قاسمی، امیرعبدالهیان، کدخدایی، حاجی بابایی، صفارهرندی، ضرغامی، سیدشمس الدین حسینی، مصباحی مقدم، پرویز داوودی، نادران، رهبر، طیب نیا، خوش چهره، فتاح و ... اخذ خواهند نمود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1643339792887
Qt: 2.3349931240082