فرم مشاهده خبر
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۷:۲۳ ۸۲
طبقه بندی: گروه برنامه ریزی
چچ
2KrYr9mI2YrZhiDYqNix2YbYp9mF2YfigIzYsdmK2LLZiuKAjNmH2KfZiiDYudmF2YTZitin2KrZiiDZiCDZhdmK2KfZhiDZhdiv2Kog2K/YsSDYqNix2YbYp9mF2YfigIzZh9inINmIINqG2LTZheKAjNin2YbYr9in2LLZh9inIA==

تدوین برنامه‌ریزی‌های عملیاتی و میان مدت در برنامه‌ها و چشم‌اندازها

تدوین برنامه‌ریزی‌های عملیاتی و میان مدت در برنامه‌ها و چشم‌اندازها

تدوین برنامه‌ریزی‌های عملیاتی و میان مدت در برنامه‌ها و چشم‌اندازها

مشاور عالی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: باید برنامه‌ریزی‌های عملیاتی و میان مدت در برنامه‌ها و چشم‌اندازها تدوین گردد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمود عسگری آزاد در هفتمین همایش مدیریت کیفیت شهرداری مشهد که در تالار شهر مشهد برگزار شد، عنوان کرد: امروزه تمامی اجزای مدیریتی با یکدیگر کار می‌کنند و سازمان‌های دولتی و غیردولتی در فضای رقابتی قرار گرفته‌اند و در مسیر رقابت با همسان‌های خود برای به بیرون راندن دیگران و جایگزین کردن خود برای رشد و تعالی سعی و تلاش می‌کنند.
وی ادامه داد: در این راستا سازمان‌ها باید بتوانند در این فضای رقابتی پیروز شود که تولید کالا و خدمات با کیفیت، با قیمت ارزان در کوتاهترین زمان سه عنصر موفقیت در فضای رقابتی محسوب می‌شوند.
عسگری آزاد ابراز امیدواری کرد: اگر چه توانسته‌ایم وجه تمایز را نسبت به کالای مشابه لحاظ کنیم، اما موفق بوده‌ایم و افتخارمان نیز بر این است.
مشاور عالی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اظهار کرد: چیزی که امروزه علاوه بر ساخت و سازهای مکان‌هایی چون دانشگاه‌ها و اماکن توسعه‌ای شهر اهمیت دارد، کیفیت است که دولت‌ها باید کیفیت، قیمت مناسب را با میزان زمان حداقلی را در سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی افزود: ما در زمینه سازماندهی، تجهیز منابع و به کارگیری فناوری‌ها در بخش تولید و ارائه کالا و خدمات در سطح کشور دچار مشکلات هستیم.
مشاور عالی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بیان کرد: مدیریت باید براساس فرایندها، کنترل، نظارت و ارزیابی دقیق و با بهره‌گیری از روشهای علمی و فناوری و با برنامه‌ریزی و سازماندهی و منابع مناسب صورت بگیرد.
عسکری آزاد تاکید کرد: در کشور برنامه‌ها و چشم‌اندازهایی تدوین و تصویب شده اما برای آن برنامه‌ریزی‌های عملیاتی و میان مدت تدوین نشده است

آدرس کوتاه شده: