فرم مشاهده خبر
۱۳۹۶/۰۷/۱۹ ۰۸:۳۹ ۱۱۱
طبقه بندی: تازه ها
چچ
INiv2LHYotmF2K8g2b7Yp9mK2K/Yp9ixINio2LHZhtin2YXZhyDZvtin2YrYr9in2LEg2YXZiuKAjNiu2YjYp9mH2K8vINio2LHZhtiv2YrZhtqvINi52KfZhdmE2Yog2KjYsdin2Yog2KzYsNioINiz2LHZhdin2YrZh+KAjNqv2LDYp9ixINmIINqv2LHYr9i02q/YsQ==

درآمد پایدار برنامه پایدار می‌خواهد/ برندینگ عاملی برای جذب سرمایه‌گذار و گردشگر

درآمد پایدار برنامه پایدار می‌خواهد/ برندینگ عاملی برای جذب سرمایه‌گذار و گردشگر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، شهریار آل شیخ صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهردار مشهد مقدس که در سالن شهدای شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: معاونت برنامه‌ریزی و توسعه نقشی مهم داشته و شهر و شهرداری از آن متأثر می‌شوند.

وی افزود: من سابقه فعالیت در شرکت نمایشگاه‌ها و معاونت اقتصادی شهرداری مشهد مقدس را دارم و خود را از بدنه شهرداری مشهد مقدس می‌دانم.
آل شیخ با تقدیر از زحمات معاون پیشین برنامه‌ریزی و توسعه شهردار مشهد مقدس گفت: من از نظرات معاون پیشین برنامه‌ریزی و توسعه استفاده می‌کنم و ارتباط خوبی نیز با معاونان اسبق این حوزه دارم.
وی تصریح کرد: یکی از مسائل و رویکردهای اصلی ما توجه به شهر هوشمند است که البته مشهد در این حوزه در بین شهرهای دیگر کشور پیشرو است.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهردار مشهد مقدس با اشاره به درآمد پایدار بیان کرد: قطعاً در ساخت‌وسازها به درآمد پایدار نخواهیم رسید و باید برای کسب این درآمدها به حوزه خدمات متصل شویم و در واقع در زمانی به درآمد پایدار می‌رسیم که برنامه‌ای پایدار داشته باشیم.
آل شیخ در ارتباط با حوزه منابع انسانی اظهار کرد: در این حوزه بحث منزلت و کرامت کارکنان شهرداری مورد توجه است تا کارکنان از اینکه در شهرداری مشهد مقدس حضور دارند، افتخار کنند.

 

 

 

آدرس کوتاه شده: