فرم مشاهده خبر
۱۳۹۶/۰۷/۲۶ ۱۴:۳۴ ۲۴۰
طبقه بندی:
چچ
INiv2LPYqtix2LPZiiDYqNmHINiz2KfZhdin2YbZhyDZhdio2LXYpyDZiNmK2pjZhyDZvtix2LPZhtmEINmIINm+2YrZhdin2YbZg9in2LHYp9mGINin2YrYrNin2K8g2LTYrw==

دسترسی به سامانه مبصا ویژه پرسنل و پیمانکاران ایجاد شد

دسترسی به سامانه مبصا ویژه پرسنل و پیمانکاران ایجاد شد

دسترسی به سامانه مبصا ویژه پرسنل و پیمانکاران ایجاد شد

مدیر برنامه و بودجه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد از عملیاتی شدن اولین فرم الکترونیکی ایجاد دسترسی به سامانه مبصا ویژه پرسنل و پیمانکاران و مشاوران در سامانه اتوماسیون اداری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی اظهار کرد: با اجرایی شدن فرم‌های ایجاد دسترسی در سامانه مبصا دیگر نیازی به حضور فیزیکی پیمانکاران در شهرداری مشهد نیست.
وی افزود: سامانه مبصا، سه ذینفع اصلی دارد که دسته اول آن مشاوران و پیمانکاران هستند که برای صورت وضعیت‌های خود از این سامانه استفاده می‌کنند، دسته دوم پرسنل شهرداری چون تیم‌های اجرایی و نظارتی، روسای ادارات و برخی مدیران مجموعه داخل شهرداری هستند.
مدیر برنامه و بودجه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد گفت: دسته سوم شهروندان هستند چرا که این سامانه باعث شده که بخش اعظمی از محاسبات برآوردها و محاسبات اشتباه در صورت وضعیت‌ها، صرفه‌جویی شود که این اقدام سبب شده که قیمت تمام شده طرح‌های عمرانی شهرداری کاهش یابد و هزینه‌های کمتری به شهر تحمیل شود.
وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه مبصا از سال 93 گفت: در گذشته مخاطبان اصلی و پیمانکاران سامانه مبصا روند طولانی تکمیل فرم دستی شامل درج کدملی، تلفن، انجام تعهد، تاییدیه حراست و معاونت مربوطه، ایجاد فرم توسط سازمان فاوا ، اسکن فرم و ... انجام می‌دادند که خوشبختانه این فرآیند کاملا الکترونیکی شده است.
به گفته بارانی، این اقدام گامی مهم در راستای هوشمندسازی، یکپارچه سازی، سرعت، دقت و نظارت بهتر برداشته شده است به نحوی که پیمانکاران مورد نظر با داشتن نام کاربری اختصاصی به راحتی می‌توانند با سامانه بهتر از قبل ارتباط برقرار کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.
مدیر برنامه و بودجه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد همچنین افزود: برای عملیاتی شدن این فرم‌ها با تلاش و پیگیری مستمر کارشناسان این مجموعه مدیریتی، جلسات متعددی با کارشناسان سازمان فاوا، تشکیلات و کارشناسان سامانه اتوماسیون گام، برگزار شد که در نهایت اولین فرم ایجاد کاربری برای سامانه مبصا جهت پیمانکاران و پرسنل شهرداری مشهد از مهر ماه جاری در سامانه اتوماسیون اداری روان اجرایی شد.
وی تصریح کرد: دیگر سامانه های شهرداری نظیر سیبنا، کنترل پروژه، قراردادها، نظام پیشنهادات، سامانه آرامستان‌ها، سامانه پژوهش، سبا ، سمپا و ... نیز به این فرم الکترونیکی ایجاد دسترسی پیمانکاران مجهز شده است.
شایان ذکر است؛ استفاده از سامانه مبصا توسط مشاوران و پیمانکاران شهرداری باعث می‌شود تا نظارت بر بودجه شهرداری قوی‌تر انجام شده و این سامانه مدیران ارشد را در برنامه‌ریزی بهتر کمک می‌کند

آدرس کوتاه شده: