فرم مشاهده خبر
۱۳۹۶/۰۷/۲۶ ۱۴:۴۰ ۱۱۳
طبقه بندی:
چچ
2obYp9m+INmG2LPYrtmHINin2YjZhCDZg9iq2KfYqCDYotmF2YjYsti0INmD2KfYsdio2LHYr9mKINiz2KfZhdin2YbZhyDZhdio2LXYpyDZiNmK2pjZhyDZvtmK2YXYp9mG2YPYp9ix2KfZhiDZiCDZhdi02KfZiNix2KfZhiDYtNmH2LHYr9in2LHZig==

چاپ نسخه اول کتاب آموزش کاربردی سامانه مبصا ویژه پیمانکاران و مشاوران شهرداری

چاپ نسخه اول کتاب آموزش کاربردی سامانه مبصا ویژه پیمانکاران و مشاوران شهرداری

چاپ نسخه اول کتاب آموزش کاربردی سامانه مبصا ویژه پیمانکاران و مشاوران شهرداری.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، جمال حسن بارانی با بیان این مطلب افزود: چاپ و انتشار اولین نسخه از کتاب راهنمای کاربری سامانه مبصا که به صورت مصور و گام به گام در زمینه آموزش سامانه مبصا به افراد خارج از بدنه شهرداری شامل پیمانکاران و مشاوران طراحی شده است.
وی ابراز کرد: تعیین چارچوب یکسان کاربرد سامانه مبصا در فرآیند ثبت متره و صورت وضعیت در مجموعه شهرداری‌، شرکت‌ها و موسسات تابعه از اهداف این کتاب آموزشی است که با بهره‌گیری از نظرات و تخصص کارشناسان و پشتیبانان فنی و کامپیوتری سامانه مبصا در شهرداری مشهد در 100 صفحه و 6 فصل تهیه شده است.
مدیر برنامه و بودجه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد افزود: نحوه ورود به سامانه، آماده‌سازی زیرساخت‌های آن، ثبت و ارسال متره صورت وضعیت، ثبت و ارسال مالی صورت وضعیت و پیوست از جمله سرفصل‌های این کتاب است.
بارانی اظهار کرد: این کتاب در جلسه‌ای در روز 17 مهرماه جاری با حضور روسای ادارات برنامه‌ریزی و راهبران محلی مناطق و سازمان‌ها رونمایی شد همچنین نسخه‌های بعدی این کتاب در آینده تهیه و به چاپ خواهد رسید.

آدرس کوتاه شده: