فرم مشاهده خبر
۱۳۹۷/۰۵/۲۰ ۱۵:۲۸ ۹۱
طبقه بندی:
چچ
2YfZhdiy2YXYp9mGINio2KcgMTcg2YXYsdiv2KfYryDZiCDYsdmI2LLYrtio2LHZhtqv2KfYsSDYsdin2YfZhtmF2KfZiiDYq9io2Kog2YbYp9mFINiz2KfZhdin2YbZhyDYqtin2YXZitmGINmD2YbZhtiv2q/Yp9mGINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINio2Ycg2LHZiNiy2LHYs9in2YbZiiDYtNivIA==

همزمان با 17 مرداد و روزخبرنگار راهنمای ثبت نام سامانه تامین کنندگان شهرداری مشهد به روزرسانی شد

مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری مشهد از به روزرسانی راهنمای ثبت نام اشخاص حقوقی در سامانه تامین کنندگان شهرداری مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، "جمال حسن بارانی" با اشاره به اهدف راه اندازی سامانه تامین کنندگان گفت: شفاف سازی روند شناسایی، ثبت نام، ارزیابی و تایید صلاحیت پیمانکاران ، مشاوران و فروشندگان جزو مهترین اهداف راه اندازی این سامانه در سال 1395 بوده است به نحوی که راه اندازی این سامانه سبب شده است تا ، اطلاعات شرکتها و سوابق آنان در سیستم ثبت و نگهداری شود تقاضا و حجم شرکت ها برای همکاری با شهرداری روشن شود.
وی در خصوص به روزرسانی راهنمای ثبت نام اشخاص حقوقی در سامانه تامین کنندگان اظهارداشت: با توجه به تغییرات جدید و توسعه در برخی از بخش های سامانه ، راهنمای ثبت نام سامانه نیز به روزرسانی و همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار در سامانه مزبور بارگذاری شد.
بارانی همچنین اظهارداشت: فرد متقاضی در صورتی که تمایل به شرکت در مناقصه یا مزایده ای را داشته باشد با ورود به سامانه تامین کنندگان به آدرس (http://vendor.mashhad.ir) اطلاعات خود را باید ابتدا ثبت نماید، که تمامی مراحل ثبت نام به صورتی کاملا شفاف برای فرد متقاضی اعلام شده است.
گفتنی است این سامانه منبع غنی از اطلاعاتی است که می تواند در مباحث نظارت و مدیریت بر مناقصه ها و مزایده ها و چگونگی ارجاع کار به بخش خصوصی کاربرد داشته باشد

آدرس کوتاه شده: