چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵ ۴۹
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2KfYrtiq2KrYp9mF2YrZhyDYrNi02YbZiNin2LHZhyDYp9mK2K/ZhyDZvtix2K/Yp9iy2Yog2YPZiNmHINm+2KfYsdmDINmF2LTZh9ivINio2LHar9iy2KfYsSDYtNiv

به منظور دریافت ایده‌ ها از شهروندان و کارکنان شهرداری مشهد؛

اختتامیه جشنواره ایده پردازی کوه پارک مشهد برگزار شد

جشنواره ایده‌ پردازی کوه‌پارک مشهد با هدف توسعه زیست‌ بوم نوآورانه در منطقه ارتفاعات جنوبی مشهد و همچنین حفظ و نگهداری هرچه بهتر محیط زیست به عنوان یک میراث برای آیندگان توسط شهرداری مشهد در قالب نسل جدیدی از رویدادهای استارت‌ آپی به منظور دریافت ایده‌ ها از شهروندان و کارکنان شهرداری مشهد، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، با حضور کارشناسان تخصصی در حوزه های مختلف در روز پنجشنبه سه تیر ماه داوری اولیه ایده های دریافتی انجام شد که در نهایت 51 ایده به مرحله ی دوم راه یافت. در گام بعدی این جشنواره ایده پردازان همراه با کارشناسان متخصص و همچنین مدیر و مشاورین پروژه کوه پارک در روز چهارشنبه نهم تیر ماه از این پروژه بازدید میدانی داشتند.

برخی از ایده های پذیرش شده در مرحله ی دوم عبارتند از طراحی بازی های تعاملی خانوادگی، ایجاد فضای صخره نوردی برای کودکان و خانواده ها و همچنین ورزشکاران حرفه ای، پرداختن به گونه های گیاهی کوه پارک، استفاده از بستر انرژی های پاک، ایجاد فضای رصدی شهری و ... سپس رویداد استارتاپی جشنواره ایده پردازی کوه پارک مشهد در تاریخ 14 تیر ماه 1400 از ساعت 8 صبح با پذیرش ایده پردازان در کارخانه نوآوری مشهد کار خود را آغاز کرد.

این جشنواره که با تاکید ایجاد فضای عملکردی مبتنی بر تعامل شهروندی در ارتفاعات جنوبی شهر مشهد در حال برگزاری با استقبال خوب کارمندان و شهروندان شهر مشهد مواجه شده است.

در این رویداد استارتاپی، منتورها و تسهیل گران تخصصی در حوزه های مختلف با محورهای رویداد اقدام به ارائه مشاوره های هدفمند کرده اند، متخصصینی در زمینه های برندینگ شهری، محیط زیست، معماری و فضاسازی، فرهنگی و هنری، نجوم و رصد در این رویداد در کنار ایده پردازان حضور داشتند.

در پایان ایده پردازان فایل ارائه نهایی خود را برای ارائه به دواران آماده کردند.

آدرس کوتاه شده: