شنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۲۲:۱۲ ۶۲
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2KzYtNmG2YjYp9ix2Ycg2KfZitiv2YfigIzZvtix2K/Yp9iy2Yog2YPZiNmH4oCM2b7Yp9ix2YMg2KjYpyDYp9mG2KrYrtin2Kgg2KjYsdqv2LLZitiv2q/Yp9mGINin2LIg2LPZiNmKINiv2KfZiNix2KfZhiDYqNmHINm+2KfZitin2YYg2LHYs9mK2K8=

جشنواره ایده‌پردازی کوه‌پارک با انتخاب برگزیدگان از سوی داوران به پایان رسید

جشنواره ایده‌پردازی کوه‌پارک مشهد به همت گروه شهرخلاق و به مدت دو روز در کارخانه نوآوری برگزار شد و با انتخاب ایده‌های برگزیده از سوی داوران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهدجشنواره ایده‌پردازی کوه‌پارک با انتخاب برگزیدگان از سوی داوران به پایان رسید. در این جشنواره که به همت گروه شهرخلاق معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد و با رویکردی سبز و به مدت دو روز در کارخانه نوآوری مشهد برگزار شد، علاقه‌مندان مشهدی ایده‌های خود برای تجهیز و مهیا ساختن فضای کوه‌پارک جهت استفاده شهروندان از این بستر تفریحی را ارائه کردند.

در پایان این رویداد با نظر هیئت داوران، به ترتیب ایده‌ی «صخره پارکور» از خانم مهسا رهنما، ایده‌ی «ساخت المان و نیمکت‌ از مواد بازیافتی» از خانم مهدیس رهنما، ایده‌ی «ساخت سایه‌بان با مواد بازیافتی» از خانم پروانه یاری، ایده‌ی «تولید برق با دوچرخه ثابت» از آقای رسول جعفری‌راد، ایده‌ی «باغچه کودکان» از خانم مهدیس رهنما و ایده‌ی «پدال پارک» از خانم مینو قرائی به‌‌عنوان ایده‌های برتر اول تا ششم برگزیده شدند و به رسم یابود هدایا و لوح تقدیری به آنان اهدا شد. همچنین از آقایان محمد مهرپویا و دانیال سربرجی به‌عنوان دو ایده‌پرداز نوجوان مشهدی که در این رویداد حضور داشتند تقدیر به‌عمل آمد.

گفتنی‌ست که ایده‌های برگزیده جشنواره در قالب بسته پیشنهادی جهت بهره‌برداری به معاونت مربوطه شهرداری مشهد مقدس ارسال می‌گردد.

آدرس کوتاه شده: