دوشنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ۲۱:۲۱ ۱۸۸
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2KfYrtiwINmF2KzZiNiyINin2YbYudmC2KfYryDZgtix2KfYsdiv2KfYryDYp9mG2KzYp9mFINmD2KfYsSDZhdi52YrZhg==

اخذ مجوز انعقاد قرارداد انجام کار معین

مدیرکل منابع انسانی شهرداری مشهد از اخذ مجوز انعقاد قرارداد انجام کار معین مورد تایید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، خبر داد

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، " رحمانی" بیان داشت: پیرو اطلاعیه های قبلی نتایج بررسی های انجام شده در شهرداری مشهد مورد تأیید سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور قرار گرفت و در مرحله اول مجوز انعقاد قرارداد انجام کار معین به تعداد 450 نفر صادر گردید.

با توجه به هماهنگی های انجام شده و به جهت استفاده حداکثری از سهمیه شهرداری مشهد تا سقف 10 درصد پستهای سازمانی مصوب، مقرر شد در مرحله دوم و پس از انعقاد قرارداد رسمی با همکاران شرکتی ایثارگر بر اساس مفاد قانونی بند "د" تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 کشور، تعداد 108 مورد مجوز دیگر برای انعقاد قرارداد انجام کار معین در شهرداری مشهد صادر گردد.

وی در ادامه ضمن تبریک به همکاران محترم بیان داشت؛ اسامی 450 نفر که امتیاز بالاتری داشتند و 108 نفر ایثارگر که به هسته محترم گزینش معرفی شده اند، به شرح جدول پیوست می باشد. لذا همکاران پس از دریافت پیامک هرچه سریعتر نسبت به تکمیل اطلاعات در سامانه گزینش اقدام نمایند.

دانلود لیست 450 نفر انجام کار معین

دانلود لیست اصلاحی 108 نفر ایثارگران انجام کار معین

آدرس کوتاه شده: