یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۲۶ ۳۹
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2YTYstmI2YUg2b7Zitin2K/ZhyDYs9in2LLZiiDYp9i12YjZhNmKINmIINiv2YLZitmCINio2LHZhtin2YXZhyDYsdmK2LLZiiDYqti52KfZhdmE2Yog2K/YsSDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYrw==

در اولین نشست از سلسله نشست های های تخصصی مسائل و موضوعات مرتبط با حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مطرح شد؛

لزوم پیاده سازی اصولی و دقیق برنامه ریزی تعاملی در شهرداری مشهد

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در اولین نشست از سلسله نشست های تخصصی در خصوص مسائل و موضوعات مرتبط با حوزه معاونت برنانه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، ضمن اشاره به اهمیت برنامه ریزی بر لزوم پیاده سازی اصولی و دقیق برنامه ریزی تعاملی در شهرداری مشهد تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آیدا مهربان با حضور در اولین نشست تخصصی روسای برنامه ریزی مناطق و سازمان ها و حوزه های ستادی که در محل کارخانه نوآوری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اهمیت برنامه ریزی، ضرورت پیاده سازی صحیح و اصولی برنامه ریزی تعاملی در مجموعه شهرداری احساس می شود.

وی افزود: بر اساس تاکید شهردار، گام های برنامه ریزی تعاملی بر اساس یک برنامه مدون به صورت دقیق و سیستماتیک پیگیری شده و وجود این برنامه از خطاهای احتمالی در زمینه برنامه ریزی تعاملی پیشگیری می کند.

در ادامه این نشست، توضیحاتی در خصوص نحوه فرآیند تدوین برنامه عملیاتی میان مدت (۱۴۰۱-۱۴۰۴)، توسط مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد ارایه شد. همچنین به گام های برنامه ریزی تعاملی و تدوین برنامه های میان مدت سازمان ها و برش های منطقه ای و موضوعی به شیوه تعاملی توضیحاتی ارائه شد.

شایان ذکر است؛ این نشست ها به صورت مستمرحول محورها و موضوعات متنوع و مطرح در حوزه برنامه ریزی برگزار می شود که در جلسات آتی ساختار مناطق و سازمان ها و موسسات و شرکت های تابعه با حضور مدیرکل منابع انسانی و مدیرکل دفترنوسازی و تحول سازمانی بررسی خواهد شد.

آدرس کوتاه شده: