دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۲۲ ۶۵
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2KrYs9mH2YrZhCDZgdix2KfZitmG2K8g2KvYqNiqINiv2LHYrtmI2KfYs9iqINmH2KfZiiDYtNi62YTZiiDYqtin2YPYs9mK2LHYp9mG2KfZhiDZhdi02YfYr9mKINio2Kcg2LHYp9mHINin2YbYr9in2LLZiiDYs9in2YXYp9mG2Ycg2K7Yr9mF2KfYqiDYp9mE2YPYqtix2YjZhtmK2YMg2KzYr9mK2K8=

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد خبر داد:

تسهیل فرایند ثبت درخواست های شغلی تاکسیرانان مشهدی با راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک جدید

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از راه اندازی سیستم جدید مشتمل بر 6 زیرسیستم رفاهیات، تاکسیرانی، بهره برداری، خطوط، نظارت و بازرسی و نمایندگی در راستای تسهیل فرایند ثبت درخواست های شغلی تاکسیرانان مشهدی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر، اظهار کرد: سامانه جامع تاکسیرانی با هدف ارتقا عملکرد سیستم قبلی، انجام خدمات به تاکسیران به صورت کاملا غیرحضوری و همچنین یکپارچگی خدمات در این حوزه از نیمه شهریور ماه عملیاتی شده است.

وی افزود: با همکاری سازمان تاکسیرانی سیستم جدید مشتمل بر 6 زیرسیستم رفاهیات، تاکسیرانی، بهره برداری، خطوط، نظارت و بازرسی و نمایندگی استو به گونه ای طراحی شده است که تاکسیران می تواند نسبت به ثبت درخواست برای کلیه خدمات مورد نیاز از قبیل انواع نقل و انتقال سند، مرخصی، مجوز تردد، صدور/تمدید/ابطال پروانه های تاکسیرانی، بهره برداری، مشاهده امتیازات و دریافت رفاهیات، پیگیری تخلفات و شکایات، پرداخت آبونمان، رزرو خط، به صورت غیر حضوری اقدام و از مراحل کاری درخواست خود مطلع شوند.

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد بیان کرد: با فراهم شدن این امکان هزینه پرداختی به کارگزان حذف شده و صرفه جویی در زمان و هزینه را به دنبال دارد. امکان امتیازدهی سفر های انجام شده توسط مسافرین و ثبت امتیازات در پروفایل رانندگان، امکان بهره مندی از امکانات رفاهی منطبق بر امتیازات دریافتی و شناسایی تاکسیران های دارای بهترین عملکرد از ویژگی های سیستم جدید است.

رجائیان تصریح کرد: این سیستم به سامانه های عوارض خودرو، سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی)، اپلیکیشن نظارت و بازرسی، سامانه ثبت احوال، اپلیکیشن شهرمن، سامانه نوبت دهی مبادی ورودی و سامانه کیف پول متصل می شود.

آدرس کوتاه شده: