چهارشنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۴۰ ۷۷
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2K/YqNmK2LHZg9mEINmF2KrYsdmI2b7ZhNmK2LMg2KfZhtiq2LXYp9ioINi02YfYsdiv2KfYsSDYrNiv2YrYryDZhdi02YfYryDYsdinINiq2KjYsdmK2YMg2q/Zgdiq

دبیرکل متروپلیس انتصاب شهردار جدید مشهد را تبریک گفت

دبیرکل متروپلیس انتصاب شهردار جدید مشهد را تبریک گفت متن پیام بدین شرح است:
شهردار محترم جناب آقای ارجایی،
در مقام دبیرکل انجمن کلان‌شهرهای جهان (متروپلیس/ Metropolis) خرسندم که مسئولیت جدید شما را در مقام شهردار مشهد تبریک بگویم. باور دارم که دوران مدیریت جنابعالی برای شهروندان شما، مثمر ثمر خواهد بود و برای شما، در اداره شهرداری آرزوی موفقیت می‌کنم.

این نامه فرصتی دوباره برای معرفی فعالیت‌های متروپلیس و تأکید بر اهمیت حضور شهرداری شما، در بین دیگر اعضای ما است. متروپلیس با بیش از 140 عضو و سابقه‌ای بیش از 35 سال، نهاد جهانی پیشرو در زمینه تقویت حکمرانی کلان شهرها است. ما دولت های محلی و کلان شهرها را در یک انجمن منحصر به فرد در پاسخ به چالش های فعلی و آینده ای که فضاهای کلان شهرها با آن روبرو هستند، گرد هم آورده ایم.

مشهد در سال 1992 [1371 شمسی] به متروپلیس پیوست، و از آن‌ پس تاکنون مشارکت آن امری حیاتی برای ما محسوب می گردد. در برنامه اقدام استراتژیک ما برای 2021 - 2023، اطمینان دارم که کلانشهر شما فرصت هایی مناسب را خواهد یافت، چه در زمینه دیپلماسی و حمایت از کلان شهرها و چه در راستای ایجاد ظرفیت های سازگار برای اداره کلان شهرها. بنابراین، ما خرسند خواهیم شد که دسترسی کلان شهر شما به پروژه ها، خدمات و محصولات ما را تسهیل کنیم (از شما دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های ما، به وب سایت متروپلیس مراجعه فرمایید). علاوه بر این، ما به گرمی از کلانشهر شما دعوت می کنیم تا افکار، تجربیات و دانش خود را با تیم ما به اشتراک بگذارد تا شما را در ارتقاء و ترویج آنها در بین سایر دولت های محلی و ذینفعان عرصه های شهری و کلانشهری یاری دهیم.

مطابق آیین نامه داخلی ما، نمایندگی اعضای فعال در ارگان‌های تصمیم‌گیرنده انجمن متروپلیس بر عهده بالاترین فرد آن است. هنگامی که دوره خدمتی آن‌ها به پایان برسد، به‌طور خودکار جانشین آن‌ها، جای ایشان را در انجمن خواهد گرفت. بنابراین، بار دیگر نهایت علاقه‌مندی خود را به نمایندگی جنابعالی به‌عنوان رهبر یکی از اعضای فعال انجمن ابراز می‌نمایم.

اگر درباره مشارکت شهرداری مشهد در انجمن متروپلیس هرگونه نکته و سؤالی دارید، خواهشمند است که با نماینده منطقه‌ای ما به شرح ذیل تماس حاصل فرمایید:

اگنس شارلوت بیکارت (مدیر ارشد و مسئول ارتباطات بین الملل متروپلیس در آسیا)

مشتاقانه در انتظار همکاری های بیشتر با کلانشهر شما هستیم

با صمیمانه‌ترین احترام

اکتاوی دلاوارگا

دبیر کل

آدرس کوتاه شده: