فرم مشاهده خبر
۱۴۰۰/۰۷/۱۱ ۱۰:۳۲ ۵۹
طبقه بندی: اخبار اداره
چچ
2LPZiNmF2YrZhiDYr9mI2LHZhyDYp9iyINix2YjZitiv2KfYr9mH2KfZiiDYqNix2YbYp9mF2Ycg2YXZitin2YYg2YXYr9iqINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINiv2LEg2K3Yp9mEINio2LHar9iy2KfYsdmKINin2LPYqg==

مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد

سومین دوره از رویدادهای برنامه میان مدت شهرداری مشهد در حال برگزاری است

مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد ضمن اشاره به فرآیند تدوین برنامه میان مدت 1401-1404 شهرداری از برگزاری سومین دوره از رویدادهای برنامه میان مدت با موضوع شهرسازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در راستای فرآیند تدوین برنامه میان مدت ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۴ شهرداری، دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد با همکاری گروه شهر خلاق اقدام به برگزاری رویداد های خلاقانه به منظور شناسایی مسائل و راهکارهای خلاقانه برای حل این مسائل کرده است.

وی افزود: گروه هایی متشکل از همکاران متخصص حوزه تخصصی، اعضای شورای اجتماعی محلات و سایر همکاران علاقه مند شهرداری به مدت دو روز (هفت و هشت مهر 1400) ضمن آشنایی با فرآیند برنامه ریزی تعاملی اقدام به گفت وگو در خصوص موضوعات مشخص شده برای هر گروه می کنند.

مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد بیان کرد: در این مدل اعضا تیم باید در ابتدا نسبت به شناسایی کلیه ذی نفعان و قوانین، مقررات و اسناد ملاک عمل اقدام و در مرحله بعد از منظر کلیه ذی نفعان مسائل مربوطه را شناسایی و پس از توصیف وضع مطلوب، اهداف راهبردی و سیاست های اجرایی خود را پیشنهاد داده و در نهایت اقدامات اساسی و پروژه های مربوطه را تعریف کنند.

بارانی خاطرنشان کرد: در مرحله بعد تیم ها هشت روز زمان خواهند داشت تا در صورت تمایل به منظور گفت و گو و تدقیق هر چه بیشتر مسائل و راهکارهای پیشنهادی خود جلسات تکمیلی تشکیل دهند و در نهایت پس از تکمیل فرم های تدوین شده از پیشنهادات خود در جلسه اختتامیه دفاع و داوران تیم برتر را انتخاب می کنند.

وی اضافه کرد: پس از پایان این رویداد گروه برتر معرفی و از آنان تقدیر می شود. همچنین در انتها فرم های تکمیل شده در اختیار کارگروه های تخصصی تدوین برنامه به منظور بررسی و استفاده در برنامه میان مدت ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۴ قرار می گیرد.

گفتنی است تاکنون دو رویداد «حمل و نقل شهری» و «زیست پذیری و تاب آوری شهری» برگزار شده و در حال حاضر رویداد «شهرسازی» در حال برگزاری است

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.2095006306966
Qt: 2.9614059925079