پنجشنبه, ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۸ ۴۰
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2LnZhdmE2YPYsdivINiz2KfYstmF2KfZhiDZgdin2YjYpyDYrNin2Yog2KrZgtiv2YrYsSDYr9in2LHYrw==

عضو شورای اسلامی شهر مشهد در بازدید از سازمان فاوا؛

عملکرد سازمان فاوا جای تقدیر دارد

اگر مدیری منصوب شود که ایده نداشته باشد موفق نخواهد شد؛ حوزه فناوری اطلاعات، حوزه ای خاص است و افراد شاغل در آن جوانند. عملکرد این سازمان تخصصی، جای تقدیر و تشکر دارد

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛ موسی الرضا حاجی بگلو در بازدید از سازمان فاوا، ضمن تبریک ایام و عرض خداقوت به کارکنان این سازمان، اظهار کرد: با توضیحاتی که در این جلسه داده شد، متوجه شدم در آینده نچندان دور هوشمندسازی کامل در سیستم های شهرداری انجام می شود.

وی ضمن ابراز خرسندی افزود: فاوا درآمد کسب می کند و سپس هزینه می کند و بودجه اش را از شهرداری نمی‌گیرد که بعید می دانم در سایر شرکت ها چنین باشد.

حاجی بگلو با بیان اینکه اگر مدیری منصوب شود اما ایده نداشته باشد موفق نخواهد شد؛ گفت: حوزه فناوری اطلاعات، حوزه ای خاص است و افراد شاغل در آن جوانند. عملکرد این سازمان تخصصی، جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به بحث ساخت و سازها در شهر بیان کرد: موضوع به کار گیری پهپاد برای نظارت بر تخلفات ساختمان سازی، بسیار حائز اهمیت است، در حال حاضر در ساخت و سازها بی نظمی وجود دارد و مبلمان شهری نیز به هم ریخته است که با هویت رضوی ما نیز همخوانی ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر افزود: عده ای سودجو شبانه ساخت و ساز می کنند و شهرداری بعد ۶ ماه یا یک سال بعد نیز متوجه نمی شود که با شروع پرواز و به کار گیری این پهپادها این روند متوقف می شود.

حاجی بگلو با بیان اینکه شهرداری مشهد با دولت الکترونیک فاصله زیادی دارد، خاطر نشان کرد: امیدواریم به زودی هرکس کاری با شهرداری دارد از خانه بتواند کارش را انجام دهد و نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشد، امیدوارم روزی هوشمندسازی بر شهرداری حاکم شود تا از کاغذبازی و پیگیری موضوعات خارج شویم.

وی ادامه داد: تحریم ها باعث تاخیر در فعالیت ها است اما جوانان ما در این حوزه جز نفرات برترند که با این سختی ها و تحریم ها که حتی یک قطعه الکترونیک نمی توانیم وارد کنیم، اینقدر خوب عمل کردند، تحریم ها باعث فرصت شده است. امیدوارم با همین نگاه و قوت ادامه دهید و سال دیگر یک پله به اهدافتان نزدیک شوید.

گفتنی است در این جلسه محمد جواد رجائیان مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد به گزارشی در خصوص اعم اقدامات این سازمان در طول چند سال گذشته پرداخت.

آدرس کوتاه شده: