سه شنبه, ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۶:۰۳ ۱۶۳
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2YbYtNiz2Kog2KrYrti12LXZiiDYt9ix2K0g2YXZhdmK2LLZiiDYp9i32YTYp9i52KfYqiDYs9in2YXYp9mG2Ycg2KzYp9mF2Lkg2YXZhtin2KjYuSDYp9mG2LPYp9mG2Yog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2KjYsdqv2LLYp9ixINi02K8=

نشست تخصصی طرح ممیزی اطلاعات سامانه جامع منابع انسانی شهرداری مشهد برگزار شد

دومین نشست موضوعات و مسائل حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی با حضور مدیر کل منابع انسانی شهرداری مشهد و روسای ادارات برنامه ریزی مناطق برگزار و طرح ممیزی اطلاعات سامانه جامع منابع انسانی برای حاضرین تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد رضا رحمانی گفت: لازمه تکریم ارباب رجوع تکریم کارکنان شهرداری است. در این راستا برآن شدیم تا با همکاری مسئولین اداری و روسای ادارات برنامه ریزی در حوزه های مختلف شهرداری بتوانیم کیفیت و سرعت خدمات به همکاران خدوم شهرداری را بهبود ببخشیم.

اولین گام در این خصوص بروز رسانی اطلاعات کارکنان در سامانه جامع منابع انسانی است و در گام های بعد برخی اقدامات و اختیارات به مناطق و سازمانها تفویض خواهد شد که این امر علاوه بر افزایش سرعت در ارائه خدمات ، توانمند سازی مسئولین امور اداری حوزه ها را نیز به همراه خواهد داشت.

رحمانی همچنین افزود: اقداماتی برای مکانیزه کردن فرآیندها از جمله بایگانی پرونده های کارکنان، جابجایی محل خدمت کارکنان، فرمهای طرح مسیر ارتقای شغلی و ... در حال طراحی است که ان شاء الله به زودی اجرا خواهد شد.

در ادامه یعقوبی سرپرست اداره امور کارکنان به معرفی سامانه جامع منابع انسانی پرداخت و توضیحاتی درباره نحوه تکمیل اطلاعات و نظارت بر صحت ورود اطلاعات کارکنان در سامانه مذکور ارائه داد.

در پایان روسای ادارات برنامه ریزی مناطق موضوعات و مسائل مرتبط با حوزه حوزه منابع انسانی را مطرح کردند که روسای ادارات اداره کل منابع انسانی به تشریح پاسخگویی کردند و مقرر شد مسئولین امور اداری مناطق در خصوص بروزآوری اطلاعات نیروی انسانی منطقه خود در سامانه جامع منابع انسانی اقدام نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.2449374198914
Qt: 3.9359436035156