چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۲ ۲۸
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KfZiNmE2YrZhiDYsdmI2YrYr9in2K8g2KfYsiDYs9mE2LPZhNmHINix2YjZitiv2KfYr9mH2KfZiiDYp9ix2KfYptmHINmG2YrYp9iy2YfYp9mKINmB2YbYp9mI2LHYp9mG2Ycg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8=

به زودی محقق خواهد شد؛

برگزاری اولین رویداد از سلسله رویدادهای ارائه نیازهای فناورانه شهرداری مشهد

رییس گروه مطالعات و تحقیقات راهبردی شهرداری مشهد از برگزاری اولین رویداد از سلسله رویدادهای ارائه نیازهای فناورانه با عنوان چالش معکوس در حوزه شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد در تاریخ هشتم اذرماه جاری در محل کارخانه نوآوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد " مجتبی برادران محسنیان" با اعلام این مطلب در خصوص محورهای این رویداد گفت: به منظور تتبیین دقیق جزئیات و مشخصات و چهارچوب مساله و پاسخگویی به سوالات شرکت ها و اشخاص نوآور در جهت ارتقای کیفیت پروپوزال های دریافتی اولین رویداد چالش معکوس با موضوع "مهندسی معکوس، ساخت و تولید بردهای سیستم سیگنالینگ خط دو قطارشهری (SORM. NORM. MFRM. HIRM ) "جزو مهمترین محورهای اولین رویداد از سری رویدادهای ارائه نیازهای فناورانه شهرداری مشهد می باشد.

برادران محسنیان همچنین اظهارکرد: در این رویداد کارشناسان مدیریت شهری به بیان نیازهای خود در زمینه مهندس معکوس و ساخت بردهای سیگنالینگ می پردازند و ضمن پاسخگویی به سئوالات از افراد حاضر و شرکت های فن آور جهت ساخت متناسب با نیاز دعوت به همکاری می شود.

رییس گروه مطالعات مطالعات و تحقیقات راهبردی شهرداری مشهد در خاتمه همچنین تصریح کرد:متخصصان و علاقه مندان می توانند از طریق سایت اطلاع رسانی کارخانه نوآوریhttps://innovation.mashhad.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

آدرس کوتاه شده: